Anne ve bebeklere özel sinema keyfi

0

Anne ve bebeklere özel sinema keyfi

Anne ve bebeklere özel sinema keyfi

Şimdi hayatınızda “minik” bir önceliğiniz var! Sevgili bebeğinizden bir an bile ayrılmak istemiyor, ama film sinemada izlenmelidir diyorsanız, sinema tutkunuzu ileriki tarihlere ertelemeyin. Hem bebeğinizle birlikte olup hem de sinema keyfini yaşamak için Bebekli Anneler Seansı tam size göre.

Her Çarşamba Cinecity Trio ve Cinecity Kipa Çiğli’de 14:00 seansında anne ve bebeği için ses ve ışık sistemi özel ayarlanmış salonlarımızda bebeğinizle birlikte film izlemenin keyfini yaşayın.

Cinecity Sinemaları’nın uygulaması olan, “Bebekli Anneler Seansı” sayesinde, bir yaşından küçük bebeği olan anneler, bebekleri ile birlikte ilk sinema deneyimlerini yaşama fırsatı buluyor. Deniz Private Cinecity Trio ve Deniz Cinecity Kipa salonları her Çarşamba günü, bu özel seansta en güzel vizyon filmlerini anneler ve bebekleri ile buluşturuyor. 

Anneler, herhangi bir fiyat farkı ödemeden satın aldıkları bir bilet ile iki koltuk kullanıyor, 1 yaşından küçük bebekleri ile diğer izleyicileri rahatsız etme derdi olmadan film seyrediyor, isterse bebeğini emziriyor ve filmin tadını çıkarıyorlar.

Her Çarşamba birbirinden güzel vizyon filmleri ile bir yaşından küçük bebeği olan anneler ve bebekleri için özel bir seans düzenleyen Deniz Private Cinecity Trio ve Deniz Cinecity Kipa salonları, bu hafta da She’s Funny That Way (İlişki Durumu: Kaçamak) isimli komedi filmini beyaz perdeye taşıyor. Sadece anne ve bebeklere özel yapılan bu seansta bir bilet ücreti karşılığında iki bilet alan anneler, bebekleri ile birlikte ilk sinema deneyimlerini yaşıyor. Seans boyunca salonun ses ve ışıklandırma sistemi tamamen annelerin bebeklerini görüp, duyabileceği şekilde ayarlandığından, keyifli dakikalar geçirmek isteyen anneler, bebekleri ile de ilgilenebiliyor.

Her hafta en özel vizyon filmlerinin gösterildiği sinema salonlarında 16 Eylül Çarşamba günü saat 13.30’da Deniz Private Cinecity Trio ve saat 13.45’te Deniz Cinecity Kipa salonları’nda, She’s Funny That Way, hem annelere hem de bebeklerine keyifli dakikalar vaat ediyor.

Deniz Private Cinecity Trio: 

Hillside City Club, Trio, Kozyatağı / İstanbul

Tel: 0216 315 10 10

 

Deniz Cinecity Kipa:

Kipa, Çiğli / İzmir

Tel: 0232 386 58 88

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz