Çocuklar Ankara Optimum’da “denizlerin altına” dalacak

0

Çocuklar Ankara Optimum’da “denizlerin altına” dalacak

Ankara Optimum, “World of Undersea” etkinliği ile minik ziyaretçilerini denizlerin altındaki gizemli dünyaya davet ediyor.

 Çocuklar Ankara Optimum’da “denizlerin altına” dalacak  Ankara Optimum, “World of Undersea” etkinliği ile minik ziyaretçilerini denizlerin altındaki gizemli dünyaya davet ediyor.

Ankara Optimum Outlet, 12 – 25 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek “World of Undersea” etkinliği ile minik ziyaretçilerini denizlerin altındaki gizemli dünya ile buluşmaya davet ediyor.

“World of Undersea” etkinliği kapsamında çocuklar, Batiskaf isimli denizaltında denizlerin altında yaşayan canlıları tanıma fırsatı bulacaklar. Denizaltındaki maceradan sonra ise Hareketli Deniz Canlıları ile deniz altındaki yaşamı yakından görme şansını yakalayacaklar. Denizaslanı, balina, yunus ve fok gibi deniz canlılarının yer aldığı alanda minik ziyaretçiler, hareket edebilen gerçek kükreme sesi çıkarabilen maketleri inceleme fırsatı bulacaklar. Ayrıca Kâşifler Sergisi ve Türk Denizcileri sergisi ile ünlü kâşifleri ve denizciler hakkında bilgi alacak olan çocuklar, Dünya Keşifler Haritası ile de dünyanın keşif rotası hakkında bilgi alabilecekler.

Gruplar halinde yaklaşık 40 dakika sürecek olan ve denizlerin altındaki dünyayı keşfedebilecekleri tura katılma şansı yakalayacak olan 5 – 14 yaş aralığındaki tüm çocukların ücretsiz olarak dahil olabileceği etkinliğe, katılım sertifikası da verilecek.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz