Çocuklar bu hafta sonu Trump Alışveriş Merkezi’nde minik dostlarımız kuşlar için ev yapacak

0
Bu haftasonu Trump AVM'de çocuklarımıza özel düzenlenecek atölye çalışmasında, minikler birbirinden renkli kuş evleri yapacak. Trump AVM özel sahnede ise Uçmak İstiyorum ve Salça’nın Hayal Dünyası tiyatro oyunları çocuklarla buluşacak. Tüm etkinlikler ücretsiz!Uçmak İstiyorum,etkinlikler ücretsiz,Salça’nın Hayal Dünyası,Trump Alışveriş Merkezi Çocuk Katı,Ahşaptan kuş evleri,Kuş Evi Atölyesi,tiyatro oyunları,Trump Alışveriş Merkezi, Salça’nın Hayal Dünyası , ücretsiz çocuk etkinlikleri,anne çocuk etkinlikleri,çocuk etkinlikleri,ücretsiz çocuk aktiviteleri,çocuk aktiviteleri,çocuk etkinlikleri rehberi

Trump Alışveriş Merkezi’nde bu hafta sonu çocuklara özel eğlenceli etkinlikler var.

Çocuklar minik dostları kuşlara ev yapıyor

Bu haftasonu Trump AVM’de çocuklarımıza özel düzenlenecek atölye çalışmasında, minikler birbirinden renkli kuş evleri yapacak. Minikler atölye çalışması ile hem eğlenecek hem de yeteneklerini geliştirecekler.

Trum AVM özel sahnede ise Uçmak İstiyorum ve Salça’nın Hayal Dünyası tiyatro oyunları çocuklarla buluşacak. Tüm etkinlikler ücretsiz!

Keyifli tiyatro oyunlarıyla sınırsız eğlence…

14 Mayıs Cumartesi günü Trump Alışveriş Merkezi Çocuk Katı’nda küçük bir çocuğun uçma tutkusu üzerine müzikli bir çocuk oyunu olan ‘Uçmak İstiyorum’ adlı tiyatro oyunu sahnelenecek. Tek isteği uçmak olan Şaşkın’ın uçma tutkusunu eğlenceli ve fantastik bir dille anlatan masal, çocukların hayal dünyalarına yepyeni bir kapı açacak. 15 Mayıs Pazar günü ise ‘Salça’nın Hayal Dünyası’ tiyatro oyunu sahnelenecek. Her iki etkinlik de çocukların ücretsiz katılımına açık olacak ve saat 13:00’te başlayacak.

Ahşaptan kuş evleri…

Çocuklar, katılacakları ‘Kuş Evi Atölyesi’nde kuşlar için ahşaptan rengarenk yuvalar tasarlayacak. Atölye 14-15 Mayıs tarihlerinde 14.00 – 17.00 saatleri arasında düzenlenecek.

www.trumpalisverismerkezi.com / 0212 348 78 67

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz