Çocuklar için Devr-i Alem Zorlu’da

0

Çocuklar için Devr-i Alem Zorlu’da

 

Çocuklar için Devr-i Alem Zorlu’da     Zorlu Alışveriş  Merkezi, 23  Nisan  Ulusal Egemenlik ve Çocuk  Bayramı’na  özel 17 - 27 Nisan tarihleri arasında, metro katında, çocuklar için yepyeni bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Devr-i Alem çocuk etkinliğine özel olarak hazırlanan alanda minik misafirler, tüm kıtaları gezerek eşsiz bir deneyim yaşayacak. 

Zorlu Alışveriş  Merkezi, 23  Nisan  Ulusal Egemenlik ve Çocuk  Bayramı’na  özel 17 – 27 Nisan tarihleri arasında, metro katında, çocuklar için yepyeni bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Devr-i Alem çocuk etkinliğine özel olarak hazırlanan alanda minik misafirler, tüm kıtaları gezerek eşsiz bir deneyim yaşayacak.

Zorlu, 17 – 27 Nisan 12:00-19:00 saatleri arasında 6 yaş ve üstü tüm minikleri Devr-i Alem’e davet ediyor. Minikler, her kıtaya özgü farklı bir konsepti içeren etkinlik alanında eğlence dolu anlar geçirecekler. Kıtalara özgü renkli aktiviteler ile minik ziyaretçiler farklı bir deneyim yaşayacak.

Pasaportlarını hazırladıktan sonra Dünya turuna çıkacak olan minikler, Asya kıtasında 3 Boyutlu Yuva Yapımı atölyesine katılırken, Afrika’da Dijital Bongo çalacak, Amerika da kıtanın simgesi haline gelen sarı taksi maketleri tasarlayacak, Avrupa’da ise “Dijital Graffiti” yaparak kendi sanat eserlerini yaratacaklar. Ziyaretçiler, aktivite boyunca instagramda #zorludadevrialem hashtagiyle paylaştıkları fotoğrafların, Instaprintten çıkışını alarak bu eğlenceli günün hatırası olarak saklayabilecekler.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz