National Geographic Çocuklar İçin Uluslararası Fotoğraf Yarışması

0

Çocuklar İçin Uluslararası Fotoğraf Yarışması

National Geographic Çocuklar İçin Uluslararası Fotoğraf Yarışması
National Geographic Çocuklar İçin Uluslararası Fotoğraf Yarışması

NATIONAL GEOGRAPHIC Çocuklar İçin Uluslararası Fotoğraf Yarışması başlıyor. Ülkemizin yanı sıra diğer ülkelerde yayımlanan NATIONAL GEOGRAPHIC KIDS dergisi okurlarının da katılacağı yarışma yine iki adımda gerçekleşecek. Önce Ulusal Yarışma düzenlenecek ve Türkiye’nin birincileri seçilecek. Sonra da birinciler ülkemizi ABD’de yapılacak Uluslararası Yarışma’da temsil edecek. Dünyanın dört bir yanından binlerce NATIONAL GEOGRAPHIC KIDS okurunun katılacağı yarışmanın birincisi ABD’nin başkenti Washington, D.C.’ye seyahat kazanacak.

Yarışma, National Geographic çalışanları, birinci derece yakınları ve yarışmayla herhangi bir şekilde bağlantısı olanlar hariç 6-14 yaş arasındaki tüm NATIONAL GEOGRAPHIC KIDS okurlarına açıktır.

YARIŞMANIN ÖDÜLLERİ
* Uluslararası Yarışma’da birinci olarak Büyük Ödül’e layık görülecek NG KIDS okuru ABD’nin başkenti Washington, D.C.’ye tüm masrafların karşılanacağı dört gece, beş günlük bir gezi kazanacak ve bu gezi sırasında National Geographic Society’nin merkez binasını ziyaret etme fırsatını yakalayacak.
* Ulusal Yarışma’nın birincileri Canon Powershot SX230 HS, 12.1 megapiksel, 14x optik zoom, GPS’li fotoğraf makinesi, Koleksiyon Yayınevi’nden Büyük Kediler Hakkında Herşey, Köpek Balıkları Hakkında Herşey, Dünya Atlası, NAT GEO Vahşi Hayvanlar Atlası’ndan oluşan kitap seti ve bir yıllık NATIONAL GEOGRAPHIC KIDS dergisi aboneliği kazanacak.
* Ulusal Yarışma’nın ikinci ve üçüncüleri Koleksiyon Yayınevi’nden Büyük Kediler Hakkında Herşey, Köpek Balıkları Hakkında Herşey, Dünya Atlası, NAT GEO Vahşi Hayvanlar Atlası’ndan oluşan kitap seti ve bir yıllık NATIONAL GEOGRAPHIC KIDS dergisi aboneliği kazanacak.

Katılım Koşulları ve daha detaylı bilgi için tıklayınız>>

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz