Akbatı’da 23 Nisan’a Özel Lego® Etkinliği

0

Akbatı’da 23 Nisan’a Özel Lego® Etkinliği

Akbatı’da 23 Nisan’a Özel Lego® Etkinliği

Akbatı AVYM, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel  düzenleyeceği etkinlikte dev LEGO modelleriyle çocuklara birbirinden yaratıcı ve eğlenceli bir bayram sunuyor.

Akbatı AVYM, 22-23-24-25-26 Nisan tarihlerinde LEGO® yapım parçalarıyla donanacak. Zemin kat havuz önünde, 5 dev LEGO modelinin yer alacağı etkinlikte LEGO DUPLO, LEGO City, LEGO Friends ve LEGO Bionicle eşliğinde çocuklara eğlenceli bir bayram vaat ediliyor. Hayvan sevgisinin esas alındığı, ormanda hayvan kurtarma ve iyileştirme istasyonu temasının işlendiği LEGO Friends, toplu taşıma kurallarını keyifli bir oyunla aktaran LEGO City, hayvanat bahçesi , ortaçağ ve uçak temalarının yoğunlaşıldığı LEGO DUPLO bloklarıyla çocuklara eğlencenin yanı sıra temel kavram bilinci de aşılayan etkinlik herkese açık.

 

LEGO® BIONICLE ETKİNLİĞİ AKBATI’DA!

Yepyeni bir konsept olan LEGO® Bionicle, Akbatı AVYM’nin 23 Nisan etkinliklerinde çocuklarla buluşacak. Ateş, Su, Buz, Orman, Taş ve Toprak efendilerinin kötülere karşı mücadelesini başka bir evrende canlandıran  LEGO Bionicle çocukların hayal gücünü güçlendiriyor. Akbatı AVYM’nin 23-24-25-26 tarihlerinde gerçekleştireceği LEGO günleri 12.00-19.00 saatleri arasında, zemin kat havuz önünde.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz