Çocuklar İçin Sanatla Dolu Hafta Sonları Uniq İstanbul’da

0

Çocuklar İçin Sanatla Dolu Hafta Sonları Uniq İstanbul’da

Çocuklar!

Bu hafta UNIQ İstanbul’da cam sanatını öğreniyoruz. Atölyemiz için UNIQ Gallery’de buluşup, uzman eğitmenimiz eşliğinde, füzyon cam tekniğini birlikte deneyimliyoruz. Önce camları kesiyoruz, sonra cam üzerine pigmentler ile resimlerimizi yaparak eserlerimizi oluşturuyoruz.

Çocuklar İçin Sanatla Dolu Hafta Sonları Uniq İstanbul’da

UNIQ İstanbul içinde yer alan UNIQ Çocuk; birbirinden renkli ve eğlenceli, çocukların yaratıcılığını geliştirmeye yönelik atölyelere ev sahipliği yapmaya başladı. Cam Sanatıyla Tanışma Atölyesi, çocuklara farklı bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Uzmanlar eşliğinde, güvenle cama dokunmalarına, şekil verip birbirinden renkli objeler tasarlamalarına olanak sağlayan bu atölyede, çeşitli ebatlarda kesilen camların üzerine pigmentlerle resim yapan çocuklar keyifli dakikalar geçirecekler.  14.00-16.00 saatleri arasında gerçekleşecek bu özel etkinliğin biletleri biletix’te satışa sunuldu.

Hem büyüklere, hem küçüklere atölyeler

UNIQ İstanbul’da, her hafta sonu farklı konularda düzenlenen atölyelerden bir tanesi mutlaka çocuklarınızın ilgisini çekecektir. Çocuklar cam sanatını öğrenirken aileler, “Zeytinyağı Tadım ve Şişe Tasarımı”, “10 dakikada Nasıl DJ Olurum” atölyelerine katılabilir. Cam atölyesi dışında tüm etkinler ücretsizdir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz