Çocuklara karne sürprizi: Kral Şakir ilk kez Trump AVM sahnesinde!

0
Bu sömestir tatilinde çocuklarımız, Trumplandl’da kurulacak olan Varol Yaşaroğlu imzalı Cartoon Network Türkiye’nin ilk Türk çizgi filmi Kral Şakir’in “Uzay Macerası” alanına konuk olacak Trumpland Kral Şakir Uzay Macerası, SEA LIFE Akvaryum LEGOLAND® Discovery Centre Fun Lab Eğlence Dünyası Tiox Eğlence Merkezi Sihirli Eller Varol Yaşaroğlu Uzay. istanbul yarıyıl etkinlikleri 2019 somestr tatilinde cocuklarla yapılacaklar ücretsiz sömestr etkinlikleri 2019 sömestr etkinlikleri 2019 yarıyıl çocuk etkinliği yarıyıl çocuk etkinlikleri 2019 yarıyıl çocuk aktivite önerileri yarıyıl çocuk atölyeleri yarıyıl çocuk eğitim programları yarıyıl çocuk etkinlikleri 2019 sömestr 2018 sömestr da aktiviteler çocuklara sömestr etkinlikleri 2019 Sömestr Atölyesi ücretsiz sömestr etkinlikleri sömestr tatili için öneriler Sömestr Etkinliği sömestrde ne yapsak

Yarıyıl tatiline giren tüm çocuklar karne sevincini Türkiye’nin ilk çizgi dizisi Kral Şakir’in eğlenceli şovuyla Trump Alışveriş Merkezi’nde yaşayacak. Bir aslan ailesinin başından geçen komik ve neşeli hikayeleri anlatan Kral Şakir, 18-27 Ocak tarihleri arasında Türkiye’de ilk defa Trump Alışveriş Merkezi’nin sahnesinde olacak ve çocuklara unutulmaz bir gün yaşatacak.

Gösteri sonunda poster hediyesi var

Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katı Trumpland’de kurulacak özel sahnede en komik ve en eğlenceli gösterilerini sergileyecek olan Kral Şakir, ardından çocuklarla sohbet edecek. Çocuklar gösteri sonunda Kral Şakir ile fotoğraf çektirme şansına da sahip olacak. Ayrıca gösteriyi izleyen her çocuğa çizgi dizinin posteri hediye edilecek.

Gösteriye katılım ücretsiz

Kral Şakir gösterisi, 18-27 Ocak tarihleri arasında her gün 12:00/14:00/16:00/18:00 saatlerinde 4 seans olarak yapılacak. Heyecan dolu gösteri tüm çocukların ücretsiz katılımına açık olacak.

Gösteri ile ilgili detaylı bilgi için www.trumpalisverismerkezi.com web sitesine bakabilir ya da 0212 348 78 67 no’lu telefonu arayabilirsiniz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz