Teen Titans Go! Akbatı’da miniklerle buluşuyor

0
Teen Titans Go! Akbatı’da miniklerle buluşuyor

Akbatı AVM, yarıyıl tatilinde çocukların sevgilisi “Teen Titans Go!” (Genç Titanlar) karakterleri ve etkinlik alanı ile eğlenceye doymak isteyen minik misafirlerini ağırlayacak. Çocuklar, 18 Ocak-3 Şubat tarihleri arasında Akbatı’da keyifli zaman geçirecek.

Cartoon Network’ün sevilen çizgi filmi Teen Titans Go! karakterleri, yarı yıl tatilini keyifle geçirmek isteyen minik misafirlerle Akbatı AVM’de buluşuyor. 18 Ocak- 3 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlikte çocuklar eğlenceye doyacak. Minik katılımcılar, Raven, Starfire, Beast Boy, Robin, Cyborg’dan oluşan süper kahraman ekibiyle birlikte enerjilerini atabilecekleri keyifli bir gün geçirecekler.

Her yaştan çocuk davetli

3-6 yaş ve 6-9 yaş gruplarına hitap eden oyunlar, yarı yıl tatili boyunca her gün 12.00-18.00 arasında,  zemin kat havuz önünde gerçekleştirilecek. Çocuklar, refleks oyunu (Dijital dubalar ), hız oyunu (Robin ile taktik zamanı),  dijital puzzle tangram (Starfire ile beceri zamanı), enerji zamanı oyunlarıyla enerjilerini doğru aktivitelerle atarken zekâ gelişimi, takım çalışması ve el becerilerini destekleme fırsatı da yakalayacaklar.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz