Çocuklara matematiği sevdiren Tales Matematik Müzesi Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde

0
Sömestir tatilinde çocuklara ilgi çekici ve eğitici fırsatlar sunmayı amaçlayan Maltepe Alışveriş Merkezi, Türkiye’nin tek matematik müzesi Tales Matematik Müzesi’ni ziyaretçilerinin ayağına getiriyor. Açık Hava, atölye,atölye çalışmaları, avm etkinlikleri, çeşitli etkinlikler, çocuk aktiviteleri, çocuk atölyeleri, Çocuk etkinlik ve mekan önerileri, çocuk etkinlikleri, çocuk tiyatroları istanbul anadolu yakası, çoçuk tiyatroları istanbul avrupa yakası, çocuk tiyatrosu, En Güncel Çocuk Etkinlikleri – Tiyatro, gösteri,haftasonu çocuk etkinliği, haftasonu çocuk için, haftasonu ne yapsak, istanbul etkinlikleri, İstanbul’da çocuklarla gezilecek müzeler, Konser Tiyatro Sergi Fuar Eğlence Festival Yarışma Gösteri, Kültür Sanat Etkinlikleri,Maltepe Park Alışveriş Merkezi, sirk, Tales Matematik, Tales Matematik Müzesi,tema park etkinlikleri...

Sömestir tatilinde çocuklara ilgi çekici ve eğitici fırsatlar sunmayı amaçlayan Maltepe Alışveriş Merkezi, Türkiye’nin tek matematik müzesi Tales Matematik Müzesi’ni ziyaretçilerinin ayağına getiriyor.

Maltepe Park Alışveriş Merkezi, yarıyıl tatili yapan öğrenciler için Türkiye’nin ilk ve tek; Avrupa’nın ise en kapsamlı matematik müzesini 30 Ocak – 9 Şubat tarihleri arasında İstanbul’a taşıyor. Maltepe Park Alışveriş Merkezi’ni bu tarihlerde, saat 12:00 – 18:00 arasında ziyaret edenler, 7’den 70’e her yaş grubuna seslenen Tales Matematik Müzesi’nde, matematiğin özünün mantıksal ve analitik düşünme olduğunu deneylerle gösteren farklı bir dünya ile tanışacaklar.

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz