Geleceğin Yıldızları “Summer City Camp”, TED İstanbul Koleji kampüsü’nde

0

Geleceğin Yıldızları “Summer City Camp”

Bu kamp sabahı iple çektiriyor

Geleceğin Yıldızları “Summer City Camp”  Bu kamp sabahı iple çektiriyor    Okulların kapanmasıyla birlikte aileler, çocuklarının verimli bir yaz tatili geçirebilmesi için arayışa başlıyor. Çocuklarına eğlenceli, eğitici ve farklı bir tatil sunmak isteyen aileler, yaz kamplarını tercih ediyor.  25 yıllık tecrübesiyle Geleceğin Yıldızları, 22 farklı programla dünyanın farklı ülkelerinden ve Türkiye’den çocuklara ve gençlere birçok kamp programı sunuyor.

Okulların kapanmasıyla birlikte aileler, çocuklarının verimli bir yaz tatili geçirebilmesi için arayışa başlıyor. Çocuklarına eğlenceli, eğitici ve farklı bir tatil sunmak isteyen aileler, yaz kamplarını tercih ediyor.  25 yıllık tecrübesiyle Geleceğin Yıldızları, 22 farklı programla dünyanın farklı ülkelerinden ve Türkiye’den çocuklara ve gençlere birçok kamp programı sunuyor.

Geleceğin Yıldızları; TED İstanbul Koleji kampüsünde 5-12 yaşa özel düzenlediği “Summer City Camp” ile hafta içi gündüz (09:00-16:30) programları ile dostluğun yanında eğitim ve gelişimi destekliyor. Yabancı eğitmenler ile İngilizce, spor, sanat ve doğa aktivitlerinin iç içe olduğu Summer City Camp, çocukların hayallerini gerçekleştirmek üzere tasarlanan programları ile çocukları hem mutlu ediyor, hem de cesaretlendiriyor.

Her ayrıntının çocukları daha çok hayal etmeye teşvik etmek için planlandığı bu kamp,  kendini henüz yatılı kampa hazır hissetmeyen veya yazın bir bölümünü İstanbul’da geçirmek durumunda olan 5-12 yaş grubu çocuklar için bir yaz okulu değil; eğitim ve gelişim programlarından, eğlenceye ve kurulacak dostluklara kadar kampçılık ruhunu şehirde yaşatan gerçek bir yaz kampı. Üstelik bu kampa ailelerin kendi yaz programlarına göre 2’şer haftalık dönemler halinde kayıt yaptırabiliyor.

Çocuklara iki farklı kamp seçeneği (Multi Aktivite veya English in Action) sunan Summer City Camp; her gün farklı alanlarda yeni deneyimler kazanıp, her akşam evine bambaşka biri olarak dönmek isteyen çocukları bekliyor.

Kamptan çocuklara mesaj…

  • İstanbul’da, kapından alınıp kapına bırakılacaksın.
  • Geleceğin Yıldızları’nın koçları, senin koçların; profesyonel eğitmenler senin eğitmenlerin olacak.
  • 2 haftalık farklı programlar var. Dilediğini seç. Hepsinden keyif alacaksın, orası garanti.
  • Senin de içinde olacağın küçük gruplar olacak. Asıl eğlence o zaman başlayacak…
  • Multi Aktivite ve English in Action programlarından seçebilirsen seç.

 

Geleceğin Yıldızları ile ilgili detaylı bilgi için:

Tel :   0 (216) 345 81 00

[email protected]

www.geleceginyildizlari.com

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz