Çocuklarımızı Palladium Ataşehir’de ‘Çizgi Roman Günleri’ Bekliyor!

0
Çocuklarımızı Palladium Ataşehir'de ‘Çizgi Roman Günleri’ Bekliyor! Çizgi Roman Günleri,Palladium Ataşehir,Çanta Boyama Atölyesi ,Arkabahçe Çizgi Roman, Mylos Yayınları, Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanı, Marmara Çizgi, Uykusuz, Komik Şeyler, Flaneur Comics, Sırtlan Yayınları,Baskı Atölyesi ,Kağıttan Heykel Atölyesi,Mandala Workshop ile Defter Atölyesi,İllüstrasyon Atölyesi,Sulu Boya Atölyesi,origami,kağıt heykel,baskı tekniği,illüstrasyon atölyesi,bez çanta,mandala.

Palladium Ataşehir, 16 -17-18 Haziran tarihlerinde “Çizgi Roman Günleri” etkinliği düzenliyor. Farklı ve yaratıcı atölye çalışmalarıyla da yeteneklerin keşfedildiği kağıttan heykel yapımı, suluboya ve illüstrasyon uygulamaları, mandala ve bez çanta yapım atölyeleri ile dopdolu geçecek günlerde, yetişkinler ve çocuklar hem yaratıcılıklarını konuşturacak hem de çok eğlenecek

‘Kağıt Heykel(Paper Sculpture) Atölyesi’nde, ‘Origami’ tekniği ile üç boyutlu heykeller tasarlanıp boyanabiliyor. Kendi kahramanını yarattığın bu atölye çalışması çok eğlenceli olabilir. Baskı Atölyesi’nde birbirinden renkli kalıplar ile günlük kişiye özel eşyalar, baskı tekniği ile farklı bir tarza dönüşebiliyor. Çizginin dışına çıkmayı sevenler ise ‘İllüstrasyon Atölyesi’nde, birbirinden güzel desenlerdeki şablonlarla yaratıcılıklarını konuşturuyor.

Bunların dışında; Arkabahçe Çizgi Roman, Mylos Yayınları, Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanı, Marmara Çizgi, Uykusuz, Komik Şeyler, Flaneur Comics, Sırtlan Yayınları’ndan çıkan çizgi romanların sergileneceği 12 adet satış standı alanda yer alacak.

Palladium Çizgi Roman Günleri Program Akışı

16 Haziran Cuma günü 12.00-16.00 saatleri arasında Çanta Boyama Atölyesi ve 16.00-20.00 saatleri arasında da Mandala Workshop’ı var.

17 Haziran Cumartesi günü 12.00-16.00 arasında Baskı Atölyesi ve Kağıttan Heykel Atölyesi var. 16.30-20.00 saatleri arasında ise, Mandala Workshop ile Defter Atölyesi bulunuyor.

18 Haziran Pazar günü 12.00-16.00 saatleri arasında İllüstrasyon Atölyesi ile Sulu Boya Atölyesi, 16.00-20.00 arasında da Baskı Atölyesi ile Defter Atölyesi yapılacak.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz