Çocukların en sevdiği çizgi karakterler yarı yıl tatilinde Vadistanbul’a geliyor

0
Çocukların en sevdiği çizgi karakterler yarı yıl tatilinde Vadistanbul’a geliyor.Cap Canavarlarla eğlence zirveye tırmanacak yarıyıl çocuk etkinliği yarıyıl çocuk etkinlikleri 2019 yarıyıl çocuk aktivite önerileri yarıyıl çocuk atölyeleri yarıyıl çocuk eğitim programları yarıyıl çocuk etkinlikleri 2019 sömestr 2019 sömestr da aktiviteler çocuklara sömestr etkinlikleri 2019 Sömestr Atölyesi ücretsiz sömestr etkinlikleri sömestr tatili için öneriler Sömestr Etkinliği sömestrde ne yapsak

Çocukların en sevdiği çizgi karakterler yarı yıl tatilinde Vadistanbul’a geliyor. Cap Canavarlarla eğlence zirveye tırmanacak.

Vadistanbul, okulların kapanmasıyla beraber minik ziyaretçilerini eğlence dolu bir maceraya davet ediyor; sömestr tatilinde çocukları en sevdiği karakterlerle oyunlar oynamaya çağırıyor. Dünyanın en komik korkunçları Cap Canavarlar Vadistanbul’a geliyor. Cap Canavarlar, sömestr tatilinin ilk haftası olan 19-27 Ocak tarihleri arasında Vadistanbul’da olacak.

Cap Canavarlar Vadistanbul’da

Çocukların en sevdiği canavarlar onlar! Dünyanın en komik korkunçları Cap Canavarlar Vadistanbul’a geliyor. Yarı yıl tatilinin ilk haftası olan 19-27 Ocak tarihlerinde, 12.00-20.00 saatleriarasında Vadistanbul zemin kat meydan alanda düzenlenecek Cap Canavarlar etkinliğinde; minik afacanlar, 3D bloklar, Diji Cap Sistemi, ışık yardımı, kumaşlar, düğme ve boncuklarla kendi özel Cap Canavarlarını tasarlayacak. Cap Canavarlar kostümleri giyecek çocuklar, Ufo Cap ve Dino Cap’ın şaşırtan şovları ile eğlenecek ve fotoğraflar çektirerek o anları ölümsüzleştirecek. Ücretsiz etkinlik, 4-12 yaş arası tüm çocuklara hitap edecek.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz