Çocuklarla iletişim kurmanın püf noktaları

0
Çocuklarla iletişim kurmanın püf noktaları | Gelişimi destekleyici anne babalık uygulamalarını hakkında tavsiyeler...Akmerkez ,çocuklarla iletişim ,oyun,ücretsiz seminer,söyleşi,Uzman Psikolog Sinem Olcay Kademoğlu, Yaşam Akademisi ,ebeveyn eğitimi,ebeveyn koçluğu,ücretsiz eğitim,ücretsiz etkinlik,ücretsiz aile etkinliği,aile eğitimi

Uzman Psikolog Sinem Olcay Kademoğlu, 7 Haziran Çarşamba günü saat 14:00’da Yaşam Akademisi konuğu olarak Akmerkez misafirleriyle buluşuyor. Kademoğlu, vereceği söyleşide çocuklarla iletişim ve oyun konusunda katılımcıları bilgilendirecek.

Ebeveyn koçluğu yapan Uzman Psikolog Sinem Olcay Kademoğlu, Yaşam Akademisi söyleşileri kapsamında Akmerkez misafirleriyle buluşuyor. “CocuklaNereye.com” moderatörlüğünde gerçekleşecek söyleşide Kademoğlu, katılımcılara gelişimi destekleyici anne babalık uygulamalarını hakkında tavsiyeler verecek.

Yürüttüğü anne baba eğitimi çalışmalarında, erken dönem çocuk gelişimi bilgisini basit anlaşır ve destekleyici bir yaklaşımla birleştiren Kademoğlu, söyleşisinde katılımcılara hayal ettikleri ebeveynler olmaları ve sağlıklı çocuklar yetiştirmeleri için yapılması gerekenleri anlatacak. Ebeveynler çocukla iletişim kurmanın ayrıntılarını öğrenirken, çocuklar da pedagog onaylı eğitici ve eğlenceli aktivite kutuları Pakolino ile oyun etkinliğinde yaratıcı aktivitelerle eğlenecek.

7 Haziran Çarşamba günü saat 14:00’da herkesin katılımına açık ve ücretsiz olacak söyleşi Akmerkez etkinlik alanında gerçekleşecek.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz