Disney, Karlar Ülkesi’ni İstinye Park’a Taşıyor

0
Disney, Karlar Ülkesi’ni İstinye Park’a Taşıyor

Disney, Karlar Ülkesi’ni İstinye Park’a Taşıyor

 

Disney Türkiye, İstinye Park ile birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Karlar Ülkesi hayranlarını mutlu edecek bir etkinliğe imza atıyor

 

Disney Türkiye,  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutluyor. 23-26 Nisan tarihlerinde İstinye Park’da gerçekleşecek Karlar Ülkesi etkinliğinde minikleri, aralarında kar taneleri ve prenses tacı yapımının öğretileceği birbirinden eğlenceli atölye çalışmalarının yanı sıra Infinity 2.0 Karlar Ülkesi versiyonu ve Hans’ın tırmanma duvarı oyunları bekliyor. Filmin Oscar® ödüllü şarkısı “Aldırma”yı seslendirme ve Karlar Ülkesi’nden sürpriz konuklarla tanışma fırsatı da etkinlik kapsamındaki diğer eğlenceli aktiviteler arasında yer alıyor.

Disney Türkiye’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı heyecanını Nisan ayının tamamına yayacak diğer etkinliklerini ise şöyle özetleyebiliriz:


23 Nisan heyecanı Disney Channel’da

Çocukların sevdiği, ebeveynlerin güvendiği kaliteli ve eğlenceli içeriğiyle çizgi filmin vazgeçilmez adresi Disney Channel, birbirinden özel yayınlarla Nisan ayı boyunca Çocuk Bayramı’nı kutluyor. Uyduda her zaman şifresiz yayınlanan Disney Channel, haftasonları tüm aileyi  İnanılmaz Aile (18 Nisan Cumartesi saat 17.00) ve Uyuyan Güzel (19 Nisan Pazar saat 17.00) gibi hem çocuklar hem yetişkinler tarafından sevilen klasik Disney filmleriyle ekran başına çağırıyor. 23 Nisan’da ise, en özel bölümleri ve filmleriyle Fineas ve Förb gün boyu Disney Channel’da hayranlarıyla buluşacak. Dahası, Star Wars efsanesini gelecek nesillere aktaran çizgi dizi Star Wars Asiler, 27 Nisan-3 Mayıs arası her gün saat 14:30’da yeni bölümleriyle Disney Channel’da olacak.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz