Fantastik Hikâyeler Makinesi ve Orman Lokantası masalı İşsanat’ta çocuklarımızı bekliyor

0
Minikler Fantastik Hikâyeler Makinesi ile mucitlerle tanışıp, Orman Lokantası masalını Gökçe Bahadır'dan dinleyecek

Minikler Fantastik Hikâyeler Makinesi ile mucitlerle tanışıp, Orman Lokantası masalını Gökçe Bahadır’dan dinleyecek

İş Sanat, geleceğin sanatseverleri olarak gördüğü çocuklar için yepyeni bir müzikli masal dinletisi sahneliyor. Evvel Zaman Dışından Masallar serisinin ilk dinletisi Orman Lokantası, 18 Mart 2018, Pazar günü saat 15.00’da prömiyerini yapacak. Yekta Kopan’ın Hansel ve Gretel masalından yola çıkarak kaleme aldığı Serdar Biliş’in yönettiği dinletinin müziklerini Çiğdem Erken, kostümlerini Tomris Kuzu, koreografisini Tuğçe Tuna, sahne ve dekor tasarımını ise Cem Yılmazer yaptı.

Orman Lokantası, hep aynı masalları anlatmaktan sıkılan ve masalları kötü kalpli kahramanlardan arındırarak yeniden yazmaya karar veren kahramanımızın anlattığı bir Hansel ve Gretel uyarlaması. Anlatıcılığını sevilen oyuncu Gökçe Bahadır’ın üstleneceği, müzik ve danslarla renklenen bu masalsı macerayı kaçırmamak için 18 Mart 2018, Pazar günü saat 15.00’ı takvimlerinize not almayı unutmayın.

Bilet Fiyatları: Tüm Kademeler: 20 TL İndirimli: 15 TL

Satış noktaları: İş Sanat Ana Gişe – 0212 316 10 83 / Biletix – 0216 556 98 00 /

Minikler Fantastik Hikâyeler Makinesi ile mucitlerle tanışıyor 

11 Mart 2018 Pazar, Saat: 15.00

İş Sanat’ın geçtiğimiz yıldan bu yana kapalı gişe oynayan ve çok sevilen çocuk oyunu Fantastik Hikâyeler Makinesi mart ayında bir kere daha sahnede. Can Yılmaz’ın yazdığı Serdar Biliş’in yönettiği oyunun eğlenceli müziklerini Çiğdem Erken, koreografisini Tuğçe Tuna hazırladı. Çocukları uçağın mucidi Wright Kardeşler’den Hezârfen Ahmet Çelebi’ye, sinemanın mucidi Lumiere kardeşlerden taş devrine uzanan geniş bir zaman diliminde benzersiz bir yolculuğa çıkaran oyunun meraklı kahramanı Ömer’e yetenekli genç oyuncu Ata Berk Mutlu hayat veriyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz