Nautilus çocukları LEGO® Festivaline davet ediyor

0
LEGO® Festivaline tüm çocuklar davetli

LEGO®Festivali Tepe Nautilus’ta!

Nautilus, çocukları LEGO®dünyasına davet ediyor. Mart ayı boyunca her hafta sonu düzenlenecek farklı LEGO®aktiviteleriyle çocuklar hem eğlenecek hem de hayal güçlerini geliştirecek.

Tepe Nautilus, özel olarak tasarlanan etkinlik sahasında kurulacak olan LEGO®tasarım alanlarıyla çocukların eğlenirken yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini geliştirmesine katkı sunmayı hedefliyor. Katılımın ücretsiz olduğu oyun alanlarında LEGO®City – LEGO®Friends, LEGO®Duplo – LEGO®Star Wars, LEGO®Ninjago Spinjitzu ve LEGO®Dünya Haritası bulunuyor.

10 – 11 Mart’ta başlayacak ilk etkinlikte çocuklar LEGO®City alanında çeşitli LEGO®parçalarıyla şehrin binalarını ve araçlarını tasarlarken LEGO®Friends alanında ise Friends kızları için sahne tasarlayabilecekler. 17 – 18 Mart tarihlerindeki LEGO®Duplo – Star Wars’da Duplo ve Star Wars temalı 2 ayrı alan çocuklar için binlerce parça LEGO®ile donatılacak. 24 – 25 Mart’ta gerçekleşecek LEGO®– Dünya Haritası etkinliğinde LEGO®parçaları ile dev dünya haritası tamamlanacak. 31 Mart ve 1 Nisan tarihlerindeki LEGO®Ninjago Spinjitzu ile çocuklar 6 farklı etapta eğlenecek. Tüm etapları tamamlayan çocuklar aldıkları puanların yazılı olduğu Ninjago sertifikalarını alabilecekler.

Tepe Nautilus LEGO®Festivali’ne tüm çocukları davet ediyor.

Etkinlik Tarihleri:

10-11 Mart 2018 LEGO®Friends – LEGO®City

17-18 Mart 2018 LEGO®Star Wars – LEGO®Duplo

24-25 Mart 2018 LEGO®Dünya Haritası

31 Mart-1 Nisan 2018 LEGO® Ninjago Spinjitzu

Etkinlik Yeri: Tepe Nautilus 1. Kat Sergi Alanı

Etkinlik Saati: 12.00 – 20.00

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz