fbpx
Ana Sayfa Çocuk Etkinlikleri Ücretsiz Etkinlikler Forum Ankara Outlet’in Eğlenceli Çocuk Atölyelerine Tüm Minikler Davetli!

Forum Ankara Outlet’in Eğlenceli Çocuk Atölyelerine Tüm Minikler Davetli!

0
Forum Ankara Outlet, 1-21 Ağustos tarihleri arasında çocuklar için birbirinden eğlenceli atölye çalışmaları başlatıyor. Her gün dört farklı seansta yapılacak atölye çalışmaları, miniklerin yaz tatilini renkli bir şekilde değerlendirmelerini sağlayacak,ücretsiz etkinlikler,ücretsiz çocuk atölyeleri,ankara çocuk etkinlikleri,papatyalardan taç yapımı,çim adam atölyesi,renkli boncuklardan tablo,Forum Ankara Outlet'

Forum Ankara Outlet, 1-21 Ağustos tarihleri arasında çocuklar için birbirinden eğlenceli atölye çalışmaları başlatıyor. Her gün dört farklı seansta yapılacak atölye çalışmaları, miniklerin yaz tatilini renkli bir şekilde değerlendirmelerini sağlayacak.

1-21 Ağustos tarihlerinde ücretsiz olarak gerçekleştirilecek etkinliklerde çocuklar hem yaratıcılıklarını geliştirecek hem de sosyalleşme imkanı bulacak.

1 Ağustos Pazartesi günü Ahşap Oyuncak Atölyesi’yle başlayacak olan etkinlik serisi 21 Ağustos Pazar günü Çim Adam Atölyesi’yle son bulacak. Kokulu Taş Atölyesi’nden Kedi Atölyesi’ne, Renkli Boncuklardan Tablo Atölyesi’nden Papatyalardan Taç Yapımı’na kadar birçok farklı etkinlik miniklerin yaz tatiline renk katacak.

Atölyeler için her gün dört seans bulunuyor: 13.30 – 14.30, 15.00 – 16.00, 17.00 – 18.00, 18.30 – 19.30.

Bu keyifli etkinliklere tüm çocuklar ve aileleri davetli!

 

YORUM YOK

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz