Akasya Açık hava “Sinema Geceleri” 10 Eylül’e kadar devam ediyor

0
Akasya Park AVM, açık havada gerçekleştirdiği “Sinema Geceleri” ile sinemaseverlerin keyifli bir yaz geçirmesi için ücretsiz film gösterimleri düzenliyor. Aksiyondan komediye, animasyondan fantastik sinemaya geniş bir yelpaze sunan program kapsamında, gişede başarı sağlamış yerli ve yabancı yapımlar ücretsiz olarak gösterime giriyor. Akasya Park AVM,sinema geceleri,ücretsiz film gösterimleri, Star Wars: Güç Uyanıyor (Yıldız Savaşları 7), ücretsiz etkinlikler,Kung Fu Panda 3,Kocan Kadar Konuş: Diriliş,Batman v. Superman: Adaletin Şafağı,Nadide Hayat,Minyonlar,X-Men: Apocalypse, ücretsiz aile etkinlikleri, ücretsiz sinema, ücretsiz haftasonu etkinlikleri, anne çocuk etkinlikleri, istanbul etkinlikleri,

Akasya Park’ta açık havada gerçekleşen “Sinema Geceleri” ile sinemaseverler, eski yazlık sinema günlerine nostaljik bir dönüş yaparken, aksiyondan komediye, animasyondan gişe rekorları girmiş yabancı filmlere, gişede başarı sağlamış yerli ve yabancı yapımları ücretsiz seyredecek.

Akasya Park “Sinema Geceleri” programı, 5 Ağustos’ta gösterilecek, tüm dünyada önemli bir izleyici kitlesine sahip olan Star Wars serisinin son filmi, Star Wars: Güç Uyanıyor (Yıldız Savaşları 7) ile başlayacak. Tek istediği dövüş sanatlarında ustalaşmak olan sevimli Po karakteriyle çocukların sevgisini kazanan ünlü çizgi film kahramanı Kung Fu Panda 3, 12 Ağustos’ta perdelere yansıyor. Süper kahramanları bir araya getiren Batman v. Superman: Adaletin Şafağı, 19 Ağustos’ta gösterime girerken, Çağan Irmak’ın son filmi Nadide Hayat, 26 Ağustos’ta, sadece çocukların değil gençlerin de beğenisini kazanan Minyonlar, 2 Eylül’de izleyiciyle buluşuyor.

En çok devam filmi çekilen fantastik bilimkurgu efsanesi X-Men: Apocalypse, 9 Eylül’de hayranlarını bir kez daha Akasya Park’ta bir araya getiriyor. Akasya “Sinema Geceleri” programı, Şebnem Burcuoğlu’nun en çok satan ikinci romanından uyarlanan romantik yapım Kocan Kadar Konuş: Diriliş, 10 Eylül Cumartesi günü son buluyor.

 

Program:

5 Ağustos Cuma, Saat: 21.00 / Star Wars: Güç Uyanıyor

12 Ağustos Cuma, Saat: 21.00 / Kung Fu Panda 3

19 Ağustos Cuma, Saat: 21.00 / Batman v. Superman: Adaletin Şafağı

26 Ağustos Cuma, Saat: 21.00 / Nadide Hayat

2 Eylül Cuma, Saat: 21.00 / Minyonlar

9 Eylül Cuma, Saat: 21.00 / X-Men: Apocalypse

10 Eylül Cumartesi, Saat: 21.00 / Kocan Kadar Konuş: Diriliş

 

Akasya Park’ta gerçekleşecek “Sinema Geceleri” ücretsizdir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz