Geleceğin mucitleri kanyon’da buluşuyor!

0
Çılgın buluşlara meraklı çocuklar 19 Eylül -2 Ekim tarihleri arasında yeniden Kanyon Alışveriş Merkezi'nde buluşuyor.Kodlama Atölyesi,buluş,icat,mucit,Kanyon Etkinlik Alanı,Kanyon Alışveriş Merkezi,Silikon Vadisi Kanyon’da – Kodlama Atölyesi,Çocuklarımıza Yönelik Kodlama Atölyesi,çılgın buluşlar,meraklı çocuklar,ücretsiz etkinlik,ücretsiz çocuk atölyesi,ücretsiz kodlama eğitimi,ücretsiz eğitim,ücretsiz istanbul çocuk etkinlikleri,haftasonu etkinlikleri,

“Silikon Vadisi Kanyon’da | Çocuklarımıza Yönelik Kodlama Atölyesi”

Çılgın buluşlara meraklı çocuklar 19 Eylül -2 Ekim tarihleri arasında yeniden Kanyon’da buluşuyor. Kod yazmadan, programlamaya, iletkenlikten, oyun tasarımına kadar öğretici atölyeler eğlenceli deneylerle birleşiyor.                                                                                    

Geleceğin mucitleri hep birlikte keşfediyor, üretiyor eğleniyor!

Yaz tatilinin bitmesi ile beraber okul sezonu açılırken çocukların ilgisini çekecek, öğretirken eğlendiren atölyelerin yer alacağı Silikon Vadisi Kanyon’da – Kodlama Atölyesi” 19 Eylül -2 Ekim tarihleri arasında Kanyon’da kuruluyor. Etkinlik alanında yer alacak olan teknoloji vadisinde çocukları, keşfederek paylaşma duygusunu teknoloji ve üretkenlikle birleştirecekleri aktiviteler bekliyor.

Bu macerada kullanılan tüm yazılım ve donanımlar “özgür yazılım” ve “açık donanım” kaynaklarından faydalanarak hazırlandı. Çocuklar Silikon Vadisi Kanyon’da macerasında öğrendikleri ve kullandıkları tüm oyun ve uygulamalara, sonradan erişebilecekler ve kendi remixlerini üretebilecek hale gelecekler. Böylece Silikon Vadisi’nde öğrendikleri bilgileri ve kazandıkları deneyimleri hayatlarının bir parçası haline getirebilecekler.

Silikon Vadisi Kanyon’da etkinliğine katılmak için 0212 317 53 00 ve 0212 317 53 30 numaralı telefondan rezervasyon yapılabilir.

Ücretsiz Kodlama Atölyesi Etkinlik bilgileri:

Yer: Kanyon Etkinlik Alanı

Tarih: 19 Eylül – 2 Ekim

Yaş: 6-13 yaş

Telefon: 0212 317 53 00 – 0212 317 53 30

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz