fbpx
Ana Sayfa Çocuk Etkinlikleri Palladium Ataşehir AVM yaz boyunca çocuklar için sanat atölyesine dönüşüyor

Palladium Ataşehir AVM yaz boyunca çocuklar için sanat atölyesine dönüşüyor

0

Palladium Ataşehir AVM yaz boyunca çocuklar için sanat atölyesine dönüşüyor

Palladium Ataşehir AVM yaz boyunca çocuklar için sanat atölyesine dönüşüyor

Alışveriş ve yaşam merkezi Palladium Ataşehir AVM, Temmuz ve Ağustos ayı boyunca her Cumartesi ve Pazar günü birbirinden renkli ve eğitici etkinliklere ev sahipliği yapacak. 3-6 yaş ve 7-14 yaş grubuna yönelik hazırlanan aktivite kuşağının ilki “yaz boyu eğlence, yaz boyu sanat” teması ile Temmuz ayında başlayacak

Yıl boyunca çeşitli aktiviteler ile misafirlerini ağırlayan Palladium Ataşehir AVM, yaz ayını da dopdolu geçirecek. Palladium Ataşehir AVM, 4-27 Temmuz tarihleri arasında her Cumartesi ve Pazar günü çocuklar için bir sanat atölyesine dönüşecek. Minik sanatseverler tasarım oyuncak, kolektif art, rölyef, mimarlık, seramik, resim, heykel, gravür, el sanatları, tasvir, kolaj gibi sanatın birçok dalı ile iç içe bir tatil geçirecek. Birer saatlik çeşitlendirilmiş ve ardışık atölye programlarından oluşan etkinlikler, sanat ve pedagoji formasyonlarına sahip uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilecek.

Arife ve Ramazan Bayramı’na özel etkinlik

Arife ve Bayram günlerinde etkinlik programı kesintisiz olarak devam edecek. Çocuklara geleneksel değerleri aşılamak amacıyla Arife ( 16 Temmuz Perşembe) ve Ramazan Bayramı’nda (18-19-20 Temmuz) sanat atölyelerinin yanı sıra 15.30-18.00 saatleri arasında ‘Bayramlaşma Merasimi ve Ramazan Hatırası Fotoğraf Çekimi’ yapılacak, çocuklara yönelik Ramazan şenlikleri düzenlenecek.

4-27 Temmuz tarihleri arasında her Cumartesi ve Pazar 14.00’ten 18.00’e kadar devam edecek Palladium Ataşehir AVM çocuk etkinliklerine, tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek.

YORUM YOK

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz