Genç İstanbul Modern’in “Havalı Nesneler” programı 24 Ekim’den itibaren İstanbul Modern’de

0
Genç İstanbul Modern, Çocukları ve Aileleri Oyun Dünyasını Keşfe Çağırıyor, “Eğlenceli Fikirler Merkezi”,Taşın İçinde Saklı Kuş, Ayın Altında, Dokunduğum Dünya, Oyunbaz Nesneler, Matisse-Picasso, Su İçinde Suluboya, Işığın Sihri, Tasarım Atölyesi, Sanat Sirki, Sanat Fabrikası, Module Home, Blobterre, Meka-Kolaj, Hareketin Büyüsü, Harflerin Dünyası, Havalı Nesneler, Plastik Bahçe ve Herkesin Kendi Bakış Açısı Var adlı atölye çalışmaları

Genç İstanbul Modern’den “Havalı Nesneler” Atölyelerinde yerinizi ayırtın…

Genç İstanbul Modern, İstanbul Modern’in Paris’teki Centre Pompidou işbirliği ve Eğitim Sponsoru Garanti Bankası’nın katkılarıyla gerçekleştirdiği bir eğitim programı dizisidir. Taşın İçinde Saklı Kuş, Ayın AltındaDokunduğum DünyaOyunbaz Nesneler, Matisse-PicassoSu İçinde SuluboyaIşığın Sihri,Tasarım Atölyesi, Sanat Sirki, Sanat Fabrikası, Module Home, Blobterre, Meka-KolajHareketin Büyüsü ve Harflerin Dünyası adlı atölye çalışmalarını tamamlayan Genç İstanbul Modern, çocuk ve aileleri Havalı Nesneler başlıklı 16. etkinliğiyle ağırlıyor.

Genç İstanbul Modern’in uluslararası etkinlik dizisinin bir parçası olan Havalı Nesneler adlı çalışma, 24 Ekim 2014 – 18 Ocak 2015 tarihleri arasında gerçekleşiyor. Genç İstanbul Modern’de çocuklar sanatçıları tanıyor, sanatsal yaratının gizemlerini anlıyor, işlevleri, çağrışımları ve hissettirdikleriyle nesneleri keşfediyor,etkileşimli oyunlarla farklı deneyimler kazanıyor.

Havalı Nesneler adlı program, pazartesi hariç hafta içi her gün saat 10.00, 13.00 ve 15.00’da okul gruplarına ücretsiz olarak düzenleniyor. Cumartesi günleri saat 10.30, 13.00, 15.00’da çocuklar, pazar günleri ise 13.00’da aileler için düzenlenen program ücretli olarak gerçekleştiriliyor. Bir saat süren Havalı Nesneler atölyeleri 25 çocukla ya da 10 aile ile gerçekleştiriliyor.

Bilgi ve rezervasyon için [email protected] veya 0212 334 73 41

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz