Güzide Soyak ile Çalışan Anne Babalar Özel Seminer

0
Çalışan Anne Babaların Hayatını Kolaylaştıracak Öneriler Söyleşisi

Her çalışan anne babanın çocuğunu yetiştirirken duyduğu endişe, yaşadığı vicdan azabı, iş hayatımızda sohbetlerimizin de bir parçası. Şimdiye kadar çalıştığı için çocuğuna yeterli vakti ayıramadığı ile ilgili sıkıntı duymayan hiç anne tanımadım.

Benim durumum biraz farklı, çalışan bir annenin çocuğu olarak bu durumu daha kolay kabul edebiliyorum. Ama iş dışında çocuğumla daha iyi vakit geçirebilmek her anne gibi benim de tek isteğim.

Bu konuları dinlemek, konuşmak üzere Güzide Soyak’ın konuk olduğu Çalışan Anne Babaların Hayatını Kolaylaştıracak Öneriler Söyleşisi’ni kaçırmamanızı öneririm.

Söyleşide aşağıdaki konular ele alınacak:

“Çalışan anne – babaların çocuk yetiştirirken karşılaştığı zorluklar”, “iş hayatı ve aile düzenindeki dengesizliğin aile dinamikleri ve çocuklar üzerinde yarattığı sıkıntılar”, “çocuğun biyolojik ve ruhsal gelişim evreleri”, “çocukla kaliteli zaman geçirmenin önemi”, “çocukla etkili iletişim”, “çalışan anne – baba çocuklarının gelişimini nasıl destekleyebilir?

Anne babalar için bu çok kıymetli konuların ele alınacağı Güzide Soyak’ın seminerini kaçırmak istemiyorsanız 18 Şubat tarihinde, 12.30-13.15 saatleri arasında Kanyon’da yerinizi alın!

TARİH: 18 Şubat 2019

SAAT: 12.30 – 13.15

Rezervasyon için: 0212 317 53 00-30 ve Kanyon Whatsapp hattı: 0532 290 56 96

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz