İşSanat’tan “Sahne Denilen Büyülü Kutu” Çocuk Oyunu

0

İşSanat’tan “Sahne Denilen Büyülü Kutu” Çocuk Oyunu

İş Sanat’ın yeni çocuk oyunu “Sahne Denilen Büyülü Kutu” 7 Aralık’ta çocukları ve hep çocuk kalanları çağırıyor!

07 Aralık 2014 15:00 

 İşSanat'tan "Sahne Denilen Büyülü Kutu" Çocuk Oyunu  İş Sanat'ın yeni çocuk oyunu "Sahne Denilen Büyülü Kutu" 7 Aralık’ta çocukları ve hep çocuk kalanları çağırıyor!

Yazan ve yöneten: Murat Göksu

Oyuncular: Gökçen Gökçebağ, Zeynep Kızıltan, Hicran Akın, Didem Atasoy, Ahmet Baykara, Can Sıkyıldız

Piyano: Ece Göksu ve Barış Büyükyıldırım

Dekor, kostüm : Kaan Güreşçi

Sizlere çok özel bir oyunumuz var… Bir sahne ve içinde sahne biçiminde sihirli bir kutu… Sadece sahnede oynanan değil, sahnenin arkasına kadar uzanan bir yolculuk… Her anı büyük keyif ve bilgi dolu… Sürprizlerle dolu oyun içinde bir oyuncuk…

Bu sezon İş Sanat’ta çocuklarla ilk kez buluşacak olan Sahne Denilen Büyülü Kutu, onlara müzikli bir oyunun sahnede her yönüyle nasıl hayat bulduğunu gözlemleyip yaşayacakları bir deneyim sunuyor. Sahnenin nasıl büyük bir emekle gerçekleştiğini anlayacakları ve perde arkasındaki görünmez kahramanları tanıyacakları bir serüvene çıkarıyor. Bilinmeyen diyarlara yapılan bu serüvende danslar, şarkılar, farklı sahne sanatları, renklerle bezeli eğlenceli bölümler ve her oyunda sahnedeki büyülü kutudan çıkan bir sürpriz var. Çocuklara sahne büyüsünü yaşatan, yetişkinlere onların gözünden tiyatroyu anlamaya yardımcı olan Sahne Denilen Büyülü Kutu şarkı, dans, oyunculuk ve sürprizlerle karşılaşmak isteyen herkesi bekliyor.

  • 1. KADEME:20 TL
  • ÖĞRENCİ:15 TL

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz