Capacity Alışveriş Merkezi’nden 23 Nisan’a Özel Çocuk Karnavalı

0

Capacity Alışveriş Merkezi’nden 23 Nisan’a Özel Çocuk Karnavalı

23 Nisan 2014, 14:00 | Capacity , Bakırköy

Capacity Alışveriş Merkezi'nden 23 Nisan’a Özel Çocuk Karnavalı

Capacity AVM, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Çocuk Karnavalı teması ile 14.00 – 18.00 saatleri arasında küçük ziyaretçilerine keyifli saatler yaşatacak.

Kuruluşundan bu yana her dönem çeşitli etkinliklerle ziyaretçilerine keyifli saatler yaşatan Capacity AVM, birbirinden eğlenceli etkinlikleriyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlamaya hazırlanıyor. “23 Nisan Çocuk Karnavalı” temasıyla oluşturulacak aktivite alanında çocuklara unutulmaz bir bayram yaşatmaya hazırlanan Capacity AVM, etkinlik süresince çocuklara, sürpriz hediyeler, Türk bayrağı, balon ve rüzgar gülü dağıtımı yapacak.

23 Nisan Çocuk Karnavalı etkinliği ile 14.00 – 18.00 saatleri arasında küçük ziyaretçilerini ağırlayacak. Capacity AVM’de kurulacak dört adet panayır çadırının içinde animatörlerin desteği ile birbirinden renkli ve eğlenceli oyunlar çocukların unutulmaz anıları arasında yer alacak.

23 Nisan Çocuk Karnavalı etkinliğinde yer alacak oyunlar şöyle; X Box Carnival Games,Basket Atma Aktivitesi, Dart Aktivitesi, Plingo, Simli Dövme Aktivitesi, Yüz Boyama, Sosis Balon Aktivitesi, Ping Pong Aktivitesi ve Halka Atma Aktivitesi etkinlik kapsamında gerçekleşecek. Yarışmaya katılan çocuklar ise sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacaklar.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz