Kids Foni Her Cumartesi Tamirane’de!

0
Kids Foni eğitmenleri, Tamirane’de her Cumartesi çocuklar için özel tasarlanmış atölyeleriyle ailelerle buluşuyor. çocuk atölyesi,aile çocuk etkinlik,istanbul etkinlikleri,Uniq İstanbul ,Tamirane,çocuklar için özel tasarlanmış atölyeler,Atölye,Tamirane Kids Foni Repair Yourself

Uniq İstanbul Tamirane, Kids Foni ile güçlerini çocuklar için birleştiriyor. Kids Foni eğitmenleri, Tamirane’de her Cumartesi çocuklar için özel tasarlanmış atölyeleriyle ailelerle buluşuyor.

“Repair Yourself” mottosuyla etkinliklerine devam eden Tamirane, her Cumartesi 12.00 – 16.30 arasında gerçekleşen çocuk atölyeleriyle Kids Foni’ye kapılarını açıyor. Kids Foni eğitmenleri eşliğinde düzenlenen mini ressam, yüz boyama, kinetik kum, slime, çömlek ve el heykeli gibi atölyeler, Tamirane’nin keyifli ortamı ile buluşuyor. Çocuklar hem eğleniyor, hem öğreniyor, hem de gelişiyor.

Çocuklarınız atölyelerde gözünüzün önünde oynarken, siz de lezzet ve eğlenceyi aynı noktada buluşturan Tamirane’nin rahat ortamının keyfini çıkarın!

*Atölyelere 1 – 14 yaş arası tüm çocuklar katılabilir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz