Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışmasına Başvuru İçin Son İki Hafta

0
Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışmasına Başvuru İçin Son İki Hafta

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından bu yıl 11’inci kez düzenlenen ve kadınların hayata bakış açılarını fotoğraflarıyla yansıttıkları ‘Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışması’na başvurular 15 Mart 2017 tarihinde sona eriyor. 

Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışması’na başvurular https://www.anadoluhayat.com.tr/hakkimizda/kadin-gozuyle-hayattan-kareler üzerinden ya da http://www.tfsfonayliyarismalar.org adresinden yapılabiliyor.

Türkiye’nin en çok ilgi gören fotoğraf yarışmalarından biri olan Kadın Gözüyle Hayattan Kareler, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) danışmanlığında ‘Hayata Dair’ temasıyla 18 yaş ve üzeri tüm amatör ve profesyonel kadın fotoğrafçıların en fazla 4 adet fotoğrafıyla katılmasına olanak sağlıyor.

Bu yılki seçici kurulda Fotoğraf Sanatçısı Prof. Güler Ertan, Fotoğraf Sanatçısı İzzet Keribar, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü Bölüm Başkanı Prof. Nihal Kafalı, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Enstitü Müdürü Oktay Çolak ve Anadolu Hayat Emeklilik İletişim Müşaviri Nihan Güney yer alıyor.

Sonuçları 4 Nisan 2017 tarihinde Anadolu Hayat Emeklilik’in internet sitesinde ve http://www.tfsfonayliyarismalar.org/ adresinde yayınlanacak olan yarışmanın birincisi 5.000 TL, ikincisi 3.000 TL, üçüncüsü 2.000 TL ödül alırken 3 eser de 750 TL mansiyon ödülü kazanacak. Ayrıca sergilenmeye değer bulunan her esere de 250 TL ödenecek.

Başvurular aşağıdaki adres üzerinden yapılabiliyor:

http://www.tfsfonayliyarismalar.org/yarisma_detay.asp?s=257

https://www.anadoluhayat.com.tr/hakkimizda/kadin-gozuyle-hayattan-kareler

 

Detaylı Bilgi:

Kadın Gözüyle Hayattan Kareler fotoğraf yarışması hakkında daha detaylı bilgi anadoluhayat.com.tr adresinden veya 0212 317 70 25 numaralı telefondan edinilebilir.

E-posta:

[email protected]

Konu: Fotoğraf Yarışması

En yeni Ulusal ve Uluslarası Yarışmalar hakkında bilgi almak için tıklayınız!

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz