Küçük Peri Kızları, Winx Perileri İle İtalya’da Buluşuyor

0

Küçük Peri Kızları, Winx Perileri İle İtalya’da Buluşuyor

Küçük Peri Kızları, Winx Perileri İle İtalya’da Buluşuyor

Adore Oyuncak, İtalya’nın Jesolo şehrinde gerçekleşecek Winx Club Buluşması için küçükleri heyecanlandıran bir yarışma düzenliyor. Kısa süre önce başlayan ve 21 Haziran’a kadar sürecek olan yarışmada, elinde en sevdiği Winx bebeğiyle, Winx Perisi gibi giyinip, fotoğrafını çekip bunu www.winxclub.com adresine yükleyen ve fotoğrafı en çok beğenilen 4-12 yaşları arasındaki iki kız çocuğu, yanlarında birer velisiyle 3-6 Eylül tarihleri arasında Winx dünyasında büyülü bir hafta sonu geçirmeye hak kazanacak.

İtalya’nın Jesolo şehrinde 3-6 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Winx Buluşması için düzenlenen yarışmayı kazanan iki kız çocuğu, Winx’in renkli dünyasında konserler ve aktivitelerle dolu büyülü bir hafta sonu geçirecek. Yarışmaya katılmak için yapılması gereken, 21 Haziran tarihine kadar küçük bir dokunuşla Winx Perisi’ne dönüşmek ve elinde en sevdiği Winx bebeğiyle fotoğrafını çekip iletişim bilgilerini de ekleyerek www.winxclub.com adresine yüklemek.

20 Temmuz günü jüri kazananları belirleyecek ve 21 Temmuz’da talihliler açıklanacak. Dünyanın dört bir yanından gelen çocukların katılacağı bu büyülü buluşmanın parçası olmak için gerekli olan tek şey biraz hayal gücü, birkaç aksesuar ve en sevdiğiniz Winx bebeği. En güzel fotoğrafın sahibi olan iki kız çocuğu birer velisiyle birlikte İtalya’ya uçacak ve Winx Club masalını doyasıya yaşayacak.

Detaylı bilgi için tıklayın.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz