fbpx
Ana Sayfa Çocuk Etkinlikleri Bayer ve UNEP’in düzenlediği 22. Uluslararası Çocuk Resim Yarışması Başvuruları Başladı

Bayer ve UNEP’in düzenlediği 22. Uluslararası Çocuk Resim Yarışması Başvuruları Başladı

0

Bayer ve Birleşmiş Milletler Çevre Programı’nın (UNEP) düzenlediği 22.Uluslararası Çocuk Resim Yarışması için başvurular başladı.

Bayer ve Birleşmiş Milletler Çevre Programı’nın (UNEP) düzenlediği 22.Uluslararası Çocuk Resim Yarışması
Bayer ve Birleşmiş Milletler Çevre Programı’nın (UNEP) düzenlediği 22.Uluslararası Çocuk Resim Yarışması

22. Uluslararası Çocuk Resim Yarışması’nın 2013 yılı teması “Su: Hayatın Kaynağı Nereden Geliyor?” olarak belirlendi. Birleşmiş Milletler’in 2013 yılını “Su Yılı” ilan etmesi nedeniyle su kaynaklarını koruma konusu ekseninde gerçekleştirilecek yarışmada, tüm dünyadaki çocukların, içinde bulundukları çevrede su kaynaklarını tehdit eden konular ile ilgili duygularını ve hayal ettikleri dünyayı kağıda dökmeleri bekleniyor. Yarışmada küresel birinci seçilecek eserin sahibi 2.000 ABD doları ile ödüllendirilirken, altı bölgenin birincilerine 1.000 ABD dolarının yanı sıra çeşitli hediyeler verilecek.

6 -14 yaş grubundan tüm çocukların katılabileceği yarışmada yer alabilecek resimlerin söz konusu yarışmaya özel olarak hazırlanmış ve sadece bu yarışmada sunulmuş olması gerekiyor. Yarışmaya gönderilecek eserlerin boyutunun A3 veya A4 olması şart koşuluyor. Kullanılacak materyal konusunda ise bir kısıtlama yok.

Yarışmaya katılmak isteyenlerin resimlerini arkasına; ad, soyadı, yaş, adres, telefon numarası ve varsa e-posta adreslerini yazarak 26 Şubat 2013 tarihine kadar Bayer Türk Kimya San. Ltd. Şti.- Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No:53 34770 Ümraniye İstanbul adresine göndermeleri gerekiyor.

Ayrıntılı bilgi için 0 216 528 38 08 no.lu telefonu arayabilirsiniz ya da [email protected]adresine mail gönderebilirsiniz.

YORUM YOK

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz