Anneler ve melekleri Samsung ürünleriyle mutfaktaki hünerlerini gösterecek

0

Anneler ve melekleri İstinye Park’ta Samsung ürünleriyle mutfaktaki hünerlerini gösterecek

Anneler ve melekleri İstinye Park'ta Samsung ürünleriyle mutfaktaki hünerlerini gösterecek

Dünya teknoloji lideri Samsung, 9 Mayıs – 11 Mayıs 2014 tarihleri arasında İstinye Park’ta hayatı kolaylaştıran ankastre ve diğer beyaz ürünlerini sergileyeceği Anneler Günü etkinliği kapsamında, anneler ve çocuklar şefin liderliğinde birlikte mutfaktaki hünerlerini gösterme imkânı bulacaklar.

Yüksek teknolojileri ve üstün hünerleriyle, gıdaları tazeliğini kaybetmeden saklamayı ve birbirinden lezzetli yemekler yapmayı kolaylaştıran Samsung Ankastre ve Beyaz Eşya Ürünleri; Anneler Günü dolayısıyla 9 Mayıs – 11 Mayıs 2014 tarihleri arasında bir Road Show etkinliğine imza atıyor.

Her saat başı, annelerin çocuklarıyla birlikte hünerlerini sergileyebilecekleri aşçılık atölyelerinin düzenleneceği etkinlikte şef, atölyeye katılanlara tatlı süsleme konusunda bilgiler verirken;  anneler ve çocukları da öğrendiklerini tatbik etme fırsatı bulacaklar.

Aynı zamanda, Samsung Ankastre ve beyaz eşya ürünleriyle ilgili bilgilerin de paylaşılacağı Road Show etkinliğinde çocuklara özel boyama etkinlikleri de düzenlenecek

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz