Koç Üniversitesi’nden Çocuklar İçin Eğlenceli İngilizce Yaz Programı

0

Koç Üniversitesi’nden Çocuklar İçin Eğlenceli İngilizce Yaz Programı

 Koç Üniversitesi’nden Çocuklar İçin Eğlenceli İngilizce Yaz Programı 2015

Koç Üniversitesi, “Koç University English Language Center for Kids” Yaz Programları’na başvurular başlıyor. Programlarda 4-11 ve 9-13 yaş aralığındaki çocukların, farklı atölyeler, spor aktiviteleri ve sosyal etkinliklerle, İngilizce konuşma ve dinleme becerilerinin geliştirilmesi hedefleniyor. 22 Haziran 2015’te Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü’nde başlayacak olan programlar, 28 Ağustos 2015’e kadar devam edecek.

“Koç University English Language Center for Kids” Yaz Dönemi Programı ile 4-13 yaş arasındaki çocuklar, yaz tatilinde farklı atölyelere, sportif ve sosyal etkinliklere katılarak İngilizce konuşma ve dinleme becerilerini geliştirme şansı yakalayacaklar. Ana dili İngilizce olan rehberler eşliğinde gerçekleştirilecek program boyunca, öğrenciler tüm atölye çalışmaları ve etkinlikler süresince gündelik hayatın içinde İngilizce konuşma ve dinleme becerisi kazabilecek.

“ELC for Kids Yaz Programları” ELC for Kids Yaz Programı ve Yoğun İngilizce Yatılı Yaz Programı adı altında iki ayrı programdan oluşuyor. ELC for Kids Yaz Programı 4-11 yaş arası çocuklara yönelik olarak kurgulanırken, Yoğun İngilizce Yatılı Yaz Programı 9-13 yaş grubu öğrencileri hedefliyor. ELC for Kids Yaz Programı hafta içi her gün saat 09.00 ile 15.00 arasında; Yoğun İngilizce Yatılı Yaz Programı ise üç hafta sürecek, üç ayrı program olarak gerçekleştirilecek.

ELC for Kids Yaz Programları çocukların yaşıtlarıyla birlikte eğlenerek yaz tatillerini en verimli şekilde geçirmelerine olanak tanırken fitness, drama, baseball, havuz oyunları, golf, oryantiring, ultimate, fotoğraf, mutfak sanatları ve kamp gibi aktivite ve atölyelerle gelişimlerini destekleyecek.

Programlarla ilgili ayrıntılı bilgi ve başvuru için http://kocelckids.ku.edu.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

ELC for Kids Yaz Programı Tarihleri:

Yer:                Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü, Sarıyer

Zaman:           22 Haziran – 10 Temmuz

                        20 Temmuz – 07 Ağustos

                          10 Ağustos – 28 Ağustos

Saat:               Hafta içi her gün 09.00 – 15.00

Yoğun İngilizce Yatılı Yaz Programı Tarihleri:

Yer:                Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü ve Yurtları, Sarıyer

Zaman:           22 Haziran – 10 Temmuz

                        20 Temmuz – 07 Ağustos

                        10 Ağustos – 28 Ağustos

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz