LazyTown’ın Sporcu Kahramanı Sportacus ve Atiye Yarıyıl Tatilinde Forum İstanbul’da

0

LazyTown’ın Sporcu Kahramanı Sportacus ve Atiye Yarıyıl Tatilinde Forum İstanbul’da

anne-sinin-melegi-com-forum-istanbul-sportacus-ile-spor-ve-eglence-zamani-ucretsiz-cocuk-aktiviteleri-cocuk-etkinlikleri-rehberi

Çocukların severek izledikleri LazyTown’ın atletik süper kahramanı Sportacus, ve  en sevdikleri sanatçılardan Atiye yarıyıl tatilinde çocuklarla birlikte spor yapmak, şarkı söylemek ve dans etmek için Forum İstanbul’a geliyor. 

29 Ocak-7 Şubat tarihleri arasında Cartoon Network’ün çocukları ekran başına kitleyen şovu LazyTown alanı Forum İstanbul’da kurulacak. Çocuklar hem spor yapacak, hem de şarkı söyleyip dans ederek bol bol eğlenecek..

Forum İstanbul, karne heyecanı yaşayan minik ziyaretçilerini, Cartoon Network’ün populer  şovu LazyTown’ın kahramanları ve çocukların  çok sevdiği Atiye ile buluşturuyor.

Sportacus Türkiye’ye ilk kez geliyor…

Çocuklara sağlıklı beslenmeyi, sporu ve aktif hayatı eğlenirken öğreten, LazyTown’da yaşayan çocukları, koşmaları, oyun oynamaları, dans etmeleri için cesaretlendiren Sportacus, Forum İstanbul’da miniklerle buluşmak için ilk kez Türkiye’ye geliyor. Sportacus  10 gün sürecek etkinliklerin ilk günü olan 29 Ocak günü Forum İstanbul’da olacaklar.

Atiye’den mini konser ve çocuklarla dans şov

Çocukların en sevdikleri sanatçılardan Atiye de aynı gün Forum İstanbul’da sömestr tatilini onlar için daha renkli kılmak için bir konser verecek ve çocuklarla birlikte dans edecek. Ayrıca Sömestr tatiline kadar Forum İstanbul facebook sayfasını takip eden 10 kişi de Atiye’nin imzasını taşıyan son albümünü kazanma şansı yakalayacak.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz