Muratbey’den “babamın kopyasıyım” yarışması

0
Murat Bey peynirlerinin 'Babamın Kopyasıyım' fotoğraf yarışmasına katılmak için babanız ya da çocuğunuzla birlikte çektirdiğiniz fotoğrafınızı Muratbey’in Facebook veya Instagram sayfasında paylaşın, hediye kazanma şansı yakalayın!Babamın Kopyasıyım,fotoğraf yarışması,Babalar Günü haftaası,muratbey peynir,hediye kazanma şansı , peynir servis takımı kazanma şansı, hediye peynir servis takımı, çocuk yarışmaları,baba çocuk yarışmaları,anne çocuk blog,anne bebek blog

Muratbey, geleneksel hale gelen “Babamın Kopyasıyım” konulu fotoğraf yarışması ile bu yıl da babalarımızın mutluluğuna katkıda bulunuyor. Siz de babanız ya da çocuğunuzla birlikte çektirdiğiniz fotoğrafınızı Muratbey’in Facebook veya Instagram sayfasında paylaşın, hediye kazanma şansı yakalayın!

“Babamın Kopyasıyım” yarışmasına, katılmak için babanız veya çocuğunuzla birlikte çektirdiğiniz mutlu anların fotoğraflarını Muratbey ile paylaşılması gerekiyor. Yarışma sonunda katılımcılar, Muratbey’den keyifli sofraları daha da şıklaştıracak peynir servis takımı kazanma şansını yakalayacaklar.

Babalar Günü haftasında 13 Haziran Pazartesi günü başlayacak olan yarışma için katılımcıların yapması gereken tek şey, “Babamın Kopyasıyım” temalı fotoğraflarını www.facebook.com/muratbeypeynir sayfasından ya da instagram hesaplarından #BababamınKopyasıyım etiketleriyle paylaşmak olacak. Yarışma 20 Haziran Cumartesi günü sona erecek.

 

http://www.muratbey.com.tr/

https://www.facebook.com/MuratbeyPeynir

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz