M1 Adana’da çocuklar teraryum yapacak

0
17 Eylül'e kadar M1 Adana AVM'de gerçekleştirilecek olan Teraryum Atölyesi doğasever çocukları bekliyor. Teraryum Atölyeleri,m1 adana,çocuklara ücretsiz ,minik bahçe,Cam fanus,M1 Adana AVM adana etkinlik çocuk etkinlikleri adanada çocuk etkinlikleri ÜCRETSİZ ETKİNLİK

M1 Adana AVM yaz tatilinin bittiği şu günlerde eğlenceli bir etkinliği çocuklara hediye ediyor. 17 Eylül’e kadar M1 Adana AVM’de gerçekleştirilecek olan Teraryum Atölyesi doğasever çocukları bekliyor.

Okulların açılmasını heyecanla bekleyen minikler 17 Eylül’e kadar devam edecek olan Teraryum Atölyesi ile eğitim dönemine doğa teması ile başlayacaklar.

5 – 12 yaş arasındaki çocuklara ücretsiz olarak sunulan ve kontenjanla sınırlı olan minik bahçeler dünyasında ki son moda Teraryum Atölyeleri, rehber eğitimciler eşliğinde uygulanacak. Cam fanus gibi alanlarda doğanın taklit edildiği bir ortamın yaratılması anlamına gelen Teraryumlar, her gün 15.00 – 20.00 saatleri arasında çocukların neşeli dünyalarındaki yerini alacak. Her çocuğun kendi teraryumuna sahip olacağı atölyeler, yaratıcılığın yanı sıra özgüven, bir grubun parçası halinde ortak bir hedefe yönelme gibi kişisel becerileri de artıracak.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz