Çocuklara özel ödüllü 23 Nisan Yarışması

Boomerang, hem 23 Nisan’ı hem de yeni yaşını sürpriz hediyelerle kutluyor

0
Boomerang’dan çocuklara ödüllü 23 Nisan yarışması

Çocukların ve ailelerin severek izlediği çizgi film kanalı Boomerang, hem 23 Nisan’ı hem de yeni yaşını sürpriz hediyelerle kutluyor

Boomerang’dan çocuklara ödüllü 23 Nisan yarışması

Aile boyu kahkahanın kanalı Boomerang, 23 Nisan’ın 100. yılına ve yeni yaşına özel çocuklar için muhteşem ödüllerin olduğu bir yarışma hazırladı. www.boomerangtv.com.tr websitesindeki yarışmaya katılan 1 kişi Tivibu GO sinema paketi üyeliği ve çocukların evde çizim yaparak eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak Wacom çizim tableti; 10 kişi ise ailelerin evde birlikte eğlenceli vakit geçirebileceği Tivibu Go sinema paketi üyeliği kazanıyor. Ayrıca, kazanan herkese muhteşem Boomerang ürünleriyle dolu sürpriz hediye paketi armağan ediliyor. 

Maşa ile Koca Ayı, Oggy ve Hamam Böceği, Mr Magoo, Taffy gibi çizgi filmlerin yanı sıra Tom ve Jerry, Bugs Bunny, Scooby Doo, Sevimli Kahramanlar’ın da evi olan Boomerang, çocuklar için hem 23 Nisan’ın 100. yılına hem de Boomerang’ın Türkiye’deki 4. yaşına özel yarışma hazırlıyor. 26 Nisan tarihine kadar www.boomerangtv.com.tr websitesinde devam edecek yarışmada çocuklara, 23 Nisan ile ilgili sorular soruluyor. Kazanan 1 kişiye 12 ay boyunca sürecek Tivibu Go sinema paketi üyeliği ve Wacom çizim tableti; 10 kişiye Tivibu Go Sinema Paketi Üyeliği ve kazanan herkese sürpriz Boomerang hediye paketi armağan ediliyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz