Minik Ressamlar Bu Kez Spor Sevgisini Çizecek

0
Memorial Geleneksel Çocuk Resim Yarışması başlıyor. Bu yıl 13.’sü düzenlenen yarışmanın konusu ise “Spor Yapmayı Seviyorum…Memorial Şişli Hastanesi, Memorial Ataşehir Hastanesi, Memorial Ankara Hastanesi, Memorial Antalya Hastanesi, Memorial Diyarbakır Hastanesi, Memorial Dicle Hastanesi, Memorial Kayseri Hastanesi, Memorial Hizmet Hastanesi, Memorial Etiler Tıp Merkez,Memorial Geleneksel Çocuk Resim Yarışması,2017 çocuk resim yarışmaları, 2017 cocuklar icin resim yarismasi, 2017 ilkokul resim yarışmaları, 2017 istanbul resim yarışmaları, 2017 resim yarışmaları, 2017 resim yarışmaları ortaokul, 2017 resim yarışması, 2017 yılındaki çocuk resim yarışmaları, 23 Nisan, 23 nisan resim yarışması, çocuk kulübü, çocuk resim yarışmaları, çocuk resim yarışmaları 2017, çoçuk resim yarışmaları 2017 annesinin meleği yarışması, Çocuk Resim Yarışması, çocuk yarışmalar 2017, çocuklar için en son çıkan resim yarışmaları, çocuklar için resim yarışmaları 2017, çocuklar için resim yarışması, ilkokul resim yarışmaları, ilkokul resim yarışmaları 2017, ilkokul resim yarışması, ödüllü resim yarışmaları, ödüllü resim yarışmaları 2017, ödüllü resim yarışması, ödüllü yarışma, ödülü yarışma, okul öncesi resim yarışması 2017, para ödüllü resim yarışması, resim yarışma, resim yarışmaları, resim yarışmaları 2017, resim yarışmaları 2017 ilkokul, resim yarışmaları 2017 ortaöğretim istanbul, resim yarışmaları 2017 ortaokul, resim yarışmaları resimleri, resim yarışmaları tarihi, resim yarışması, resim yarışması 2017, resim yarışması 2017 ilkokul, Resim Yarışması başvuru, resim yarışması için nasıl pastel kullanmalı, resim yarışması teması, türkiye resim yarışmaları 2017, ulusal resim yarışma, ulusal uluslararası resim yarışmaları, Ulusal ve uluslararası çocuk resim yarışması, ulusal ve uluslararası resim yarışmaları, uluslararası çocuk resim yarışması, uluslararası resim yarışmaları, uluslararası resim yarışmaları 2017, yarışma konusu,Spor Toto Basketbol Ligi. Memorial Sağlık Grubu.

Memorial Geleneksel Çocuk Resim Yarışması başlıyor

Bu yıl 13.’sü düzenlenen Memorial Geleneksel Çocuk Resim Yarışmasının konusu “Spor Yapmayı Seviyorum…

Spor Toto Basketbol Ligi’nin resmi sağlık sponsoru olan Memorial Sağlık Grubu sağlıklı yaşam bilincinin çocukluk çağlarından itibaren oluşması ve sporun geniş kitlere yayılması için önemli sosyal sorumluluk çalışmaları ile biliniyor. Memorial Geleneksel Çocuk Resim Yarışması da, bu çalışmaların önemli örneklerinden birini oluşturuyor. Bedensel ve ruhsal yönden sağlıklı kalmak için spor ve sanat sevgisinin çocukluk çağlarından itibaren kazanılmasına dikkat çekmek amacıyla bu temanın seçildiği yarışmada çocuklar, hangi sporları yaptıklarını ve spor ile ilgili düşüncelerini aktaracaklar. Spor sevgisini en güzel şekilde çizgilerle resmeden minikler, birbirinden güzel hediyelerin sahibi olacak. Resim yarışmasının ödül töreninde de çocukları özel sürprizler bekliyor.

Okul öncesi, ilkokul ve ortaokul kategorilerinde düzenlenecek olan yarışmaya katılım için son gün, 10 Nisan…

Yarışma Kuralları

1- Yarışma okul öncesi, ilkokul ve ortaokul olmak üzere üç kategoride yapılacaktır.

2- Resimler, 35cm x 50cm ölçülerinde resim kağıdına, pastel boya ile yapılacaktır.

3- Resimlerin sağ arka köşesine yarışmacının adı soyadı, yaşı, okulu, velisinin adı soyadı ve telefonu yazılmalıdır. Her yarışmacı sadece bir kez yarışmaya katılma hakkına sahiptir.

4- Yarışma tarihleri; yarışmacılar resimlerini, 10 Nisan 2017 Pazartesi gününe kadar Memorial Şişli Hastanesi, Memorial Ataşehir Hastanesi, Memorial Ankara Hastanesi, Memorial Antalya Hastanesi, Memorial Diyarbakır Hastanesi, Memorial Dicle Hastanesi, Memorial Kayseri Hastanesi, Memorial Hizmet Hastanesi, Memorial Etiler Tıp Merkezi’ne elden veya posta yoluyla ulaştırabilirler.

5- Kazananlar 19 Nisan 2017 Çarşamba günü www.memorial.com.tr ’den duyurulacaktır.

En yeni Resim Yarışmaları hakkında bilgi almak için tıklayınız!

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz