Çocuklar Trump AVM’de Çanakkale Zaferi’ni kutlayacak

0
Bu hafta sonu çocuklar “Çanakkale Abidesi Maket Atölyesi” ile Çanakkale Zaferi’nin 101. Yılını Trump AVM’de kutluyor… 18 Mart Cumartesi günü “Benim Güzel Pabuçlarım” , 19 Mart Pazar günü ise “Dünyayı Kurtaran Çocuk” adlı tiyatro oyunlarını izleyecekler. Trump Alışveriş Merkezi,çanakkale abidesi,çanakkale zaferi,maket atölyesi,Benim Güzel Pabuçlarım,Dünyayı Kurtaran Çocuk,Trump AVM

Bu hafta sonu çocuklar “Çanakkale Abidesi Maket Atölyesi” ile Çanakkale Zaferi’nin 101. Yılını Trump AVM’de kutluyor…

18 Mart Cumartesi günü “Benim Güzel Pabuçlarım” , 19 Mart Pazar günü ise “Dünyayı Kurtaran Çocuk” adlı tiyatro oyunlarını izleyecekler.

Üstelik etkinliklerin tümü ücretsiz!

Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında bu hafta sonu da birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Çocuklar bu hafta sonu “Çanakkale Abidesi Maket Atölyesi” ile 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 101. Yıl dönümünü kutlayacak, birbirinden güzel tiyatro oyunları izleyerek keyifli bir hafta sonu geçirecekler.

18 Mart Cumartesi günü “Benim Güzel Pabuçlarım”, 19 Mart Pazar günü ise “Dünyayı Kurtaran Çocuk” adlı tiyatro oyunları her iki günde Trump Çocuk Katı Sahnesi’nde saat 13.00’da sergilenecek.

Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların keyifle vakit geçirmelerini ve kendi yeteneklerini keşfetmelerini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, “Çanakkale Abidesi Maket Atölyesi”. Tiyatro oyunlarının ardından düzenlenecek atölyede çocuklar Çanakkale Zaferi’nin yaşandığı yıllara kısa bir yolculuğa çıkacak, 14.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek atölyede eğlenirken öğrenecek.

Etkinliklerin tümüne katılım ücretsiz…

www.trumpalisverismerkezi.com / 0212 348 78 67

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz