My Little Pony Resim Yarışması 2018 başvuruları başladı!

9
My Little Pony Resim Yarışması başvuruları başladı! My Little Pony Filmi’nin en güzel sahneleri miniklerin resimleriyle yeniden canlanıyor çocuk kulübü ödüllü yarışma resim yarışması Resim Yarışması başvuru Resim Yarışması 2018 ödüllü resim yarışması ödüllü yarışma ödülü yarışma Ulusal ve uluslararası çocuk resim yarışması yarışma konusu 2018 cocuklar icin resim yarismasi 2018 çocuk resim yarışmaları 2018 yılındaki çocuk resim yarışmaları 2018 resim yarışmaları ortaokul 2018 resim yarışmaları 2018 ilkokul resim yarışmaları 2018 resim yarışması 2018 resim yarışmaları ortaokul çocuk resim yarışmaları çocuk resim yarışmaları 2018 Çocuk Resim Yarışması çoçuk resim yarışmaları 2018 annesinin meleği yarışması çocuklar için en son çıkan resim yarışmaları çocuklar için resim yarışması çocuklar için resim yarışmaları 2018 ilkokul resim yarışmaları ilkokul resim yarışmaları 2018 ilkokul resim yarışması ödüllü resim yarışmaları ödüllü resim yarışmaları 2018 ödüllü resim yarışması okul öncesi resim yarışması 2018 para ödüllü resim yarışması resim yarışma resim yarışmaları resim yarışmaları 2018 resim yarışmaları 2018 ortaöğretim istanbul resim yarışmaları 2018 ortaokul resim yarışmaları resimleri resim yarışmaları tarihi resim yarışması 2018 resim yarışması 2018 ilkokul Resim Yarışması başvuru resim yarışması için nasıl pastel kullanmalı resim yarışması teması türkiye resim yarışmaları 2018 ulusal resim yarışma ulusal uluslararası resim yarışmaları ulusal ve uluslararası resim yarışmaları uluslararası çocuk resim yarışması uluslararası resim yarışmaları uluslararası resim yarışmaları 2018 2018 istanbul resim yarışmaları cocuk resim yarışmaları 2018 çocuk yarışmalar 2018 resim yarışmaları 2018 resim yarışmaları 2018 ilkokul 2018 istanbul resim yarışmaları 2018 resim yarışması çocuk yarışmalar 2018

My Little Pony Filmi’nin en güzel sahneleri miniklerin resimleriyle yeniden canlanıyor!

Sizin çocuğunuz da 4 yaşından büyükse My Little Pony Filmi’ndeki en sevdiği sahneyi resmetsin, iPad ve My Little Pony’den sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalasın!

4-5, 6-7 ve 8+ yaş kategorilerinde dereceye giren minikleri muhteşem hediyeler bekliyor…

Yarışmanın teması “My Little Pony Filmi’ndeki En Sevdiğin Sahne”. Bu sene minikler heyecan dolu My Little Pony Filmi’ndeki birbirinden renkli sahneleri resme dökecek…

Resimler 25×35 cm ölçüsündeki resim kağıdına yapılmalı. Minikler her türlü resim ve boya malzemesini (pastel, sulu, kuru boya vb.) kullanmakta serbest.

Değerlendirmede miniklerin hayal güçleri, yaratıcılıkları, el becerileri ve kendilerini ifade ediş şekilleri göz önünde bulundurulacaktır. Bu doğrultuda başkalarından yardım aldığı veya kopya çektiği şüphesi uyandıran resimler değerlendirmeye alınmayacaktır.

My Little Pony Resim Yarışmasına Nasıl Katılabilirim?

My Little Pony Resim Yarışmasına son katılım olan 31 Mayıs 2018 tarihine kadar;
PonyResimYarismasi.com’da hesap oluşturup eserleri yüklemeniz ya da aşağıdaki adrese posta ile göndermeniz gerekmektedir.

My Little Pony Resim Yarışmasına kayıt olmak için tıklayınız
HASBRO TÜRKİYE

Burhaniye Mah. Abdullahağa Cad. No:51 Kat:2 34676 Beylerbeyi, İstanbul

My Little Pony Resim Yarışması’na posta ile yollanacak eserler için ufak bir hatırlatma:

Yapılan resmin arkasına miniğin adını, soyadını, doğum tarihini (gün/ay/yıl), velisinin adını soyadını, ev adresini, telefon numarasını ve varsa e-mail adresini yazmayı unutmayın!

En yeni Resim Yarışmaları hakkında bilgi almak için tıklayınız!

9 YORUMLAR

    • Merhaba Sevcan,

      Umarım, My Little Pony Resim Yarışması’nda istediğin dereceyi elde edersin. Yalnız benim naçizane önerim hayatın boyunca birilerinin (ailen de dahil) mutlu olması için değil kendi mutluluğun için hareket et. Bir süre sonra aileni mutlu eden şeyler seni mutlu etmeyebilir. Bu yüzden hangi aktivitelerde bulunmaktan hoşlanıyorsan seçimlerini kendi sevdiklerin üzerinden yap.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz