Optimum Çocuk Kulübü Nisan Ayında da Cıvıl Cıvıl

0

Optimum Çocuk Kulübü Nisan Ayında da Cıvıl Cıvıl

19 – 20 Nisan 2014, 15:00 | Optimum Outlet , Yenisahra

Optimum Çocuk Kulübü Nisan Ayında da Cıvıl Cıvıl  19 - 20 Nisan 2014, 15:00 | Optimum Outlet , Yenisahra     Optimum Çocuk Kulübü, çocuklara öğrenirken eğlenecekleri ve yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri, mutlu saatler armağan etmeye devam ediyor.

Optimum Çocuk Kulübü, çocuklara öğrenirken eğlenecekleri ve yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri, mutlu saatler armağan etmeye devam ediyor.

Optimum Outlet İstanbul’da Optimum Çocuk Kulübü, Nisan ayında çocuklar için yine dopdolu ve eğlenceli etkinlikler hazırladı. Optimum Çocuk Kulübü’nün Nisan ayı etkinlikleri ile çocuklar, hafta sonlarında yine muhteşem zaman geçirme fırsatı bulacaklar. Nisan ayı boyunca, Cumartesi ve Pazar günleri saat 15.00 ile 17.00 arasında gerçekleşecek etkinliklerle, çocuklara eğlenirken öğrenecekleri ve yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri mutlu saatler armağan edecek olan Optimum Çocuk Kulübü, atölye çalışmalarıyla da sevimli küçüklerin kendilerini keşfetmelerine olanak tanıyacak.

Nisan ayı boyunca çocuklar; Lale Dikimi, Boyalarla Şekilgeç, Eğlenceli Asitler, Mevsimler, Kaşıktan Kukla Yapımı, Saksı Tasarım ve Çiçek Dikim Etkinliği, İllüzyon Atölyesi ve Show, Cup Cake, Maske Tasarımı ve Rengarenk Uçurtma Yapımı atölyelerinde harikalar yaratacak.

Optimum Çocuk Kulübü ayrıca 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Haftası’na yönelik özel atölyeler de gerçekleştirecek. 19 – 20 Nisan tarihlerinde; Ay Yıldızlı Kurabiye Süsleme Atölyesi, Türk Bayrağı Yapımı ile Gülen Çocuklar ve Dünya Barışı Atölye çalışmaları ile Optimum Outlet İstanbul’un küçük ziyaretçileri 23 Nisan coşkusunu yaşayacak.

Optimum Çocuk Kulübü’nün düzenlediği ücretsiz etkinliklerde çocuklar, el becerilerini ve hayal dünyalarını daha da geliştirerek yepyeni ufuklara yelken açacaklar. Atölyeler, çocukların araştırma ve keşfetme yönlerini daha da zenginleştirmelerine katkı sağlamaya devam edecek.

Nisan Ayı Etkinlik Takvimi

* 19 Nisan Cumartesi 
15:00 – 16:00 Ay Yıldızlı Kurabiye Süsleme Atölyesi
16:00 – 17:00 Cup Cake Atölyesi

* 20 Nisan Pazar    
15:00 – 16:00 Türk Bayrağı Yapım Atölyesi
16:00 – 17:00 Gülen Çocuklar ve Dünya Barışı Atölyesi

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz