Optimum Çocuk Kulübü’nden, Heyecan Dolu Etkinlikler

0

Optimum Çocuk Kulübü’nden, Heyecan Dolu Etkinlikler

anne-sinin-melegi-com-optimum-cocuk-kulubu-agustos-2013-ucretsiz-cocuk-aktiviteleri-cocuk-etkinlikleri-rehberi-620

25-26 Ocak Cumartesi  

Optimum Çocuk Kulübü, çocuklara öğrenirken eğlenecekleri ve yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri, mutlu saatler armağan etmeye devam ediyor.

Optimum Çocuk Kulübü, Ocak ayı boyunca cumartesi ve pazar günleri gerçekleştireceği etkinliklerle, çocuklara öğrenirken eğlenecekleri ve yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri, mutlu saatler armağan etmeye devam ediyor.

Optimum Outlet İstanbul’da, Ocak ayında her hafta sonu 15.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikler, sevimli minikler için yine heyecan, eğlence ve yeni keşiflerde bulunmanın mutluluğu ile dolu olacak. Her cumartesi ve pazar günü ücretsiz düzenlenecek olan Optimum Çocuk Kulübü’nün Ocak ayı etkinliklerine, yine tüm minik ziyaretçiler davetli.

Aktivitelerde, ilgi duydukları konulara göre değişik alanlarda gerçekleştirilecek atölye çalışmalarıyla çocuklar, yepyeni keşifler yaşayacak. Optimum Çocuk Kulübü Ocak ayı etkinliklerinde küçük bilim insanları; Kuru Buz Bilim Gösterisi, Dinozor Atölyesi, Mevsimler Atölyesi, Gizemli Maddeler ve Minik Mucitler Atölyesi’nden ayrılmak istemeyecekler. Geleceğin tasarımcı adayları ise, Bere / Atkı Süsleme Atölyesi, Kalem Süsleme, Melek Figürü Yapımı, Çerçeve Boyama ve Süsleme Atölyesi, Ahşap Boyama, Keçelerden Lamba Yapım Atölyesi, Maske Atölyesi, Ahşap Oyuncak Atölyesi ve Kuş Yuvası Atölyesi çalışmalarıyla hayal dünyalarının sınırlarını zorlayacaklar. Müziğe meraklı minikler ise Dans Eden Sesler ve Müzik Aletleri Atölyesi’nde Minyatür Davul Yapımı çalışmalarına bayılacaklar. Çocuklar için gerçekleştirilecek olan etkinlikler bu kadarla da sınırlı değil. Optimum Çocuk Kulübü’nün tüm çocukların ilgi alanlarına hitap eden geniş yelpazedeki aktiviteleri arasında; Mıknatıslı Pano, Çim Adam, Renkler Dünyası, Deniz Toplarından İnsan Yapım Atölyesi, Zıplayan Oyuncak Köpek Yapımı, Kardan Adam, Kozalaktan Baykuş Yapım ve Fimo Hamuru Atölyesi etkinliklerinde bulunuyor.

Ocak ayı boyunca Optimum Outlet İstanbul’da çocuklar, el becerilerini ve hayal dünyalarını daha da geliştirerek, yepyeni ufuklara yelken açacaklar. Optimum Çocuk Kulübü düzenlediği etkinliklerle, çocukların araştırma ve keşfetme yönlerini daha da zenginleştirmelerine katkı sağlamaya devam edecek.

25 Ocak Cumartesi  

Kozalaktan Baykuş Yapım Atölyesi 15:00 – 16:00
Fimo Hamuru Atölyesi 16:00 – 17:00
Keçelerden Lamba Yapım Atölyesi    17:00 – 18:00

26 Ocak Pazar   

Maske Atölyesi 15:00 – 16:00
Kuş Yuvası Atölyesi 16:00 – 17:00
Çim Adam Atölyesi 17:00 – 18:00

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz