Pijamaskeliler Türkiye’de ilk kez Point Bornova’da

0
çocukların en sevdiği kahramanlardan olan Pijamaskeliler’i ağırlayacak.

Point Bornova Alışveriş Merkezi, çocukların en sevdiği kahramanlardan olan Pijamaskeliler’i ağırlayacak. Fantastik maceralarıyla çocukların hayal gücünü beslediği gibi keyifli zaman geçirmelerini de sağlayacak Pijamaskeliler Türkiye’de ilk kez Point Bornova’da birbirinden güzel aktivitelere imza atacak.

Eğlence ve alışverişin merkezi Point Bornova’nın, etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. Fantastik maceralarıyla çocukların hayal gücünü beslediği gibi keyifli zaman geçirmelerini de sağlayacak Pijamaskeliler Türkiye’de ilk kez Point Bornova’da yer alacak. Pijamaskeliler workshop alanı, atölye çalışmaları, refleks duvarı ve tattoo alanı çocuklara eğlenceli ve öğretici faaliyetler yapma şansı verecek.

İzmirlileri kültür, sanat ve eğlence ile buluşturan Point Bornova’da gerçekleşecek Pijamaskeliler etkinliklerinde sevilen karakterler maceralarıyla çocuklara keyifli zaman geçirmelerini sağlayacak.

Çocuklar kadar yetişkinlerin de keyifli zaman geçirmesini sağlayacak olan Pijamaskeliler 9 Kasım-11 Aralık tarihleri arasında her gün saat: 12.00- 19. 00 arasında etkinlik alanında ziyaret edilebilecek.

Disney Channel’ın en sevilen çizgi filmlerinden olan Pijamaskeliler’in sevilen kahramanları Kedi Çocuk, Baykuş Kız, Kertenkele Çocuk’un birbirinden keyifli maceralarının Türkiye’de ilk kez AVM’de olacağı etkinliklere tüm İzmirliler davetli.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz