My Little Pony Resim Yarışması | 2012

11
My Little Pony
My Little Pony

My Little Pony Resim Yarışması | 2012

Sizin miniğiniz de hayalindeki My Little Pony düğününün resmini yapsın, Hasbro Türkiye’ye göndersin, muhteşem hediyeler kazansın 🙂

Şuanda bulunduğunuz sayfada 2012 yılı yarışma bilgileri bulunmaktadır. 2014 My Little Pony Resim Yarışması ile ilgili bilgi için tıklayınız

 

My Little Pony
My Little Pony

 

1 – Yarışmaya 1 Ocak 2006 – 31 Aralık 2008 arasında doğan, 4-6 yaş aralığındaki çocuklar, 25 cm x 35 cm resim defteri ölçülerinde, resim kâğıdına yapılmış resimlerle katılabilirler.
2 – Her türlü resim ve boya malzemesini kullanmak serbesttir. (Sulu boya, pastel boya, kuru boya vb.)
3 – Yarışmanın konusu; “Hayalimdeki My Little Pony Düğünü” olarak belirlenmiştir.
4 – Her yarışmacı istediği sayıda resim ile yarışmaya katılabilir.
5 – Resimlerin arka yüzünün sağ alt köşesine, yarışmacının; adı soyadı, doğum tarihi (gün/ay/yıl olarak), velisinin/kanuni temsilcisinin adı soyadı, ev adresi, ili – coğrafi bölge bilgisi, telefon numaraları, veli/kanuni temsilcinin elektronik posta adresi açık olarak yazılmalıdır. Bilgileri eksik olan yarışmacıların resimleri değerlendirmeye alınmayacaktır.
6 – Yarışmacılar, ancak veli ve kanuni temsilcilerinin bilgileri dahilinde yarışmaya katılabilirler. Hasbro Türkiye, yarışmacıların, velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan yarışmaya katılmalarından sorumlu tutulamaz.
7 – Bireysel olarak veya okullardan gönderilen resimlerin ön ve final elemeleri, Hasbro My Little Pony marka yöneticileri ve My Little Pony Dergisi editöründen oluşan bir seçici kurul tarafından 06 Ocak 2013’e kadar yapılacaktır.
8 – Bir büyüğün yardımıyla yapıldığı tespit edilen veya bu şüpheyi uyandıran resimler değerlendirmeye alınmayacaktır.
9 – Hasbro Türkiye çalışanlarının ve yarışma ortaklarının çocukları ya da yakınları yarışmaya katılamazlar.
10 – Yarışma sonuçları 07 Ocak 2013 tarihinden itibaren “www.ponydunyasi.com” web sitesinde yayınlanacaktır.Ön elemeyi geçen yarışmacılarla; yarışmaya kaydolurken belirtmiş oldukları iletişim adresleri vasıtasıyla iletişime geçilecektir. Mazeretsiz olarak ödül törenine gelmeyen veya 1 ay süreyle kendisine ulaşılamayan yarışmacıların ödül hakkı geçersiz kılınacaktır.
11 – Yarışmaya katılan resimler arasından ön elemeyi geçen resimler 12 Ocak 2013 tarihinde Capitol AVM’de sergilenecektir.
12 – Ödüllendirme;
Katılımcılar arasından
1 kişi birincilik ödülü
1 kişi ikincilik ödülü
1 kişi üçüncülük ödülü
kazanacaktır.
Birinci My Little Pony ürünlerinden oluşan hediye paketi , Saklıköy’de 3 gece 4 gün ailecek tatil, Taç’tan nevresim takımı ve battaniye, Ege Bal’dan bal sepeti hediyeler kazanacak.
İkinci ve üçüncü My Little Pony ürünlerinden oluşan hediye paketi kazanacaktır. Ön elemeyi geçen 20 kişiye sertifika ve pony seti verilecektir.
Kazananlara hediyeleri 12 Ocak 2013 tarihinde Capitol AVM’de gerçekleştirilecek sergi alanında törenle takdim edilecektir. Ödül törenine katılmayan katılımcılara hediyeleri kargo ile postalanacaktır.
13 – Kazanılan ödül değiştirilemez, başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
14 – Yarışmaya katılan resimler iade edilmez. Yarışmaya katılanlar; gönderdikleri resimlerin kendi isimleriyle birlikte www.hasbro.com.tr ve www.ponydunyasi.com sitelerinde, TV, gazete, dergi, internet, basılı broşür, görsel malzeme, duvar takvimi, kartpostal, iletişim malzemesi vb. mecralarda veya Hasbro Türkiye’nin uygun göreceği sair yer ve alanlarda bir zaman, yer ya da coğrafi kısıtlama olmaksızın her zaman, kısmen ya da tamamen kullanılmasını kabul etmiş sayılırlar ve bu durumda Hasbro Türkiye’den herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
15 – Veliler ve/veya kanuni temsilciler, yarışmaya katılan resimlerin, Hasbro Türkiye tarafından belirlenecek görsel malzeme, duvar takvimi, kartpostal ve iletişim malzemesi ve bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü materyal ve eşya üzerinde kullanılması ve internet sitesi, TV, gazete, dergi, internet, basılı broşür gibi görsel, işitsel ve basılı alanlarda yayınlanması için Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ndan doğan tüm işleme, çoğaltma, yayma, temsil, kiralama, işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim, yeniden yayınlanması suretiyle umuma iletim hakları ile bu hakları üçüncü kişilere devretme hakkı ve her türlü surette münhasıran veya gayrimünhasıran kullandırtma hakkı da dahil olmak üzere tüm mali hakların, herhangi bir zaman, yer, sayı ve format sınırlaması olmaksızın, yarışmaya katılmak suretiyle bedelsiz olarak Hasbro Türkiye’ye devrettiğini kabul etmektedirler. Veliler ve/veya kanuni temsilciler ile ayrıca bir mali haklar devir sözleşmesi akdedilmemesi durumunda, işbu şartname mali haklar devir sözleşmesi olarak kabul edilecektir.
16 – Yarışmaya katılan tüm yarışmacı ve veliler/kanuni temsilcilerinin isim, fotoğraf, görüntü ve sesleri ile Capitol AVM’deki sergi ve ödül töreni süresince kayıt altına alınabilecek olan görüntüleri, sesleri, çekilebilecek fotoğrafları Hasbro Türkiye tarafından ayrıca bir onay gerektirmeksizin; gazete, dergi, televizyon, digital medya gibi işitsel, görsel ve basılı mecralarda, reklam amaçlı kullanımlar da dahil, her türlü mecrada aynen ve/veya değiştirilerek kullanılabilir, çoğaltılabilir, dağıtılabilir veya 3.kişiler tarafından kullanılmasına Hasbro Türkiye tarafından izin verilebilir. Bu kullanım hakkı bir zaman ve/veya yer sınırlamasına bağlı değildir. Aynı şekilde tüm bu bahsi geçen kayıtlar Hasbro Türkiye tarafından kullanılmak zorunda değildir.
17 – Resimler, veliler/kanuni temsilciler tarafından, katılımcı bilgilerini de içerecek şekilde, iadeli taahhütlü posta, elden teslim veya kargo teslimat şekillerinden biri vasıtasıyla en geç 21 Aralık 2012 mesai bitimine kadar aşağıda belirtilen adreslerden birine teslim edilmelidir. Bu tarihe kadar aşağıda belirtilen adreslerden birine teslim edilmeyen veya ulaşmayan resimler, yarışmaya dahil edilmeyecektir. Gönderim sürecindeki aksaklıklar nedeniyle Hasbro Türkiye’ye (postanın/kargonun geç ulaşması, resmin postada/kargoda kaybolması gibi…) geç ulaşan veya hiç ulaşmayan resimlerden dolayı Hasbro Türkiye hiçbir şekilde sorumlu değildir.

 

 

 • Hasbro Türkiye

Burhaniye Mah. Abdullahağa Cad.

No:51 Kat:2

Beylerbeyi – Istanbul

 • Aventura Yayıncılık – My Little Pony Dergisi

Tepecik Yolu Tunca Sokak

Çınar Apt. No:2 Da:8 Etiler

34337 Beşiktaş İstanbul

11 YORUMLAR

  • Merhaba Sahra,

   Bu sene gerçekleşecek yarışma ile ilgili bilgiyi şu sayfadan alabilirsin: https://www.annesininmelegi.com/?p=9155
   Yarışmada ilk 3’e girenler Joker’den hediye çekinin sahibi oluyor. Yarışmanın birincisi 1500 TL, ikincisi 1000 TL, üçüncüsü de 500 TL değerinde hediye çeki kazanıyor. İlk 10’a girenlerin armağanı da My Little Pony ürünlerinden oluşan dev bir hediye paketi.
   Sevgiler

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz