“Şirinler:Kayıp Köy” Türkiye’de ilk kez Akbatı’da

0
Şirinler çizgi filmi kahramanları, “Şirinler:Kayıp Köy ” etkinliği ile Türkiye’de ilk kez Akbatı AVYM’de çocuklarla buluşuyor. 22-30 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlikle minikler Şirinlerle birlikte heyecan dolu bir maceraya atılırken Akbatı Instagram story hesabı üzerinden de “Şirinler:Kayıp Köy Story Boyama” yarışmasına katılabilecekler. 11 yaş çocuk etkinlikleri, 23 Nisan, 23 nisan çocuk atölyeleri, 23 nisan çocuk etkinlikleri, 23 nisan etkinlikleri, 23 nisan gösterileri, 23 nisan kutlama etkinlikleri, 23 nisan kutlamaları, 23 nisan neşe doluyor insan, 23 nisan ücretsiz etkinlik, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 23 nisanda çocuklar için etkinlikler, 8 yaş çocuk etkinlikleri, açık hava aktiviteleri, aile için ücretsiz etkinlik, anadolu yakası 23 nisan etkinlikleri, anne çocuk etkinliği, anne çocuk etkinlikleri, anne etkinlikleri, Anneler ve Babalar için Ücretsiz Etkinlik, Annesinin Meleği, atölye, atölye çalışmaları, avm etkinlikleri, BASF, belediyesi çocuk etkinlikleri, bilim, çeşitli etkinlikler, çocuk aktiviteleri, çocuk atölyeleri, çocuk etkinlik, Çocuk etkinlik ve mekan önerileri, çocuk etkinlikleri, cocuk oyunlari, çocuk şenliği, çocuk tiyatroları, çoçuk tiyatroları istanbul anadolu, çocuk tiyatroları istanbul anadolu yakası, çoçuk tiyatroları istanbul avrupa yakası, çocuk tiyatrosu, Çocuklar için eğlenceli eğitim programları, çocuklar için etkinlikler, çocuklara yönelik etkinlikler, cumartesi çocuk etkinlikleri, deney, En Güncel Çocuk Etkinlikleri – Tiyatro, etkinlik çocuk, gösteri, haftasonu çocuk etkinliği, haftasonu çocuk için, haftasonu n yapsak, istanbul avrupa yakasi, istanbul avrupa yakası çocuklar için kurs ve etkinlik, istanbul avrupa yakasinda somestr etkinligi, istanbul çocuk etkinlikleri, istanbul etkinlikleri, istanbul modern, istanbul ücretsiz etkinlikler 2016, istanbul ücretsiz etkinlikler 2017, İstanbul’da çocuklarla gezilecek müzeler, karne aktıvıtelerı, karne günü etkınlıklerı, Kids Lab, kimya eğitimi, kimya laboratuvarı, Konser Tiyatro Sergi Fuar Eğlence Festival Yarışma Gösteri, Kültür Sanat Etkinlikleri, sanat, sirk, tema park etkinlikleri, tüm çocuklar davetlidir, ücretsiz aktiviteler, ucretsiz bebek etkinlikleri, Ücretsiz Çocuk Etkinlikleri, ücretsiz çocuk tiyatroları istanbul 2017, Ücretsiz Etkinlik, ücretsiz hafta sonu etkinlikleri

Şirinler çizgi filmi kahramanları, “Şirinler:Kayıp Köy ” etkinliği ile Türkiye’de ilk kez Akbatı AVYM’de çocuklarla buluşuyor. 22-30 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlikle minikler Şirinlerle birlikte heyecan dolu bir maceraya atılırken Akbatı Instagram story hesabı üzerinden de “Şirinler:Kayıp Köy Story Boyama” yarışmasına katılabilecekler.

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de her yaştan büyük bir hayran kitlesine sahip olan Şirinler, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında maceralarını çocuklarla paylaşmaya geliyor. Animasyon filmi “Şirinler: Kayıp Köy” ile yeniden beyaz perdedeki yerini alan Şirinler, film ile bütünleşmiş, macera dolu orman yolculuğunu sahaya taşıyan yüksek enerjili bir etkinlikle Akbatı’da hayranlarıyla buluşacak.

Akbatı’nın küçük misafirleri 22-30 Nisan tarihleri arasında, bu yıl 50. yaşına basan Şirinler’in macerasını deneyimleme fırsatı bulabilecek. Filmin maceralı yolculuğunun alana taşınacağı etkinlikte 6 yaş ve üzeri için tırmanma ve atlama duvarlarıyla dolu bir platform kurulacak. 3-6 yaş arası Şirin severler içinse çizgi film, playstation, boyama, maske ve el becerisi atölyelerinin yer alacağı etkinlikte gün boyu müziklerle eğlenebilecekleri bir sahne de kurulacak. Minikler, Şirinler temalı özel arka fonlarda hatıra fotoğrafı çektirebilecek ve dev şirin maketiyle doyasıya eğlenecekler.

Etkinlik dışında ayrıca çocuklar Akbatı’nın Instagram story hesabı üzerinden “Şirinler:Kayıp Köy Story Boyama” yarışmasına katılabilecekler. Ebeveynlerin de çocuklarına eşlik edeceği “Şirinler:Kayıp Köy Story Boyama” yarışmasında, ebeveynler Akbatı AVYM’nin instagram hesabının story bölümünde paylaşılacak fotoğrafların ekran görüntüsünü alıp, kendi Instagram story hesabına ekran görüntüsünü ekleyerek, Şirinler’i çocuklarıyla birlikte boyayabilecekler. Boyadıkları sayfayı @akbatiavym etiketiyle paylaşanlar yarışmaya dahil olacak. 22-30 Nisan tarihleri arasında, her gün üç kişiye Akbatı AVYM ve Cinemaximum işbirliği ile    çift kişilik sinema bileti hediye edilecek. Yarışmanın kazananları, her gün saat 18:00’de story bölümünden açıklanacak.

“Şirinler: Kayıp Köy” etkinliğinde çocukları sürpriz hediyeler de bekliyor. 22-30 Nisan, 12.00-18.00 saatleri arasında tüm minik misafirlerin katılımına açık olan etkinlik, Akbatı zemin kat havuz önünde gerçekleşecek.

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz