Sömestr tatilinde Alvin ve Sincaplar Trump AVM’de!

1

Çocukların sevgilisi Alvin ve Sincaplar sömestr tatiline özel Türkiye’de ilk kez Trump AVM’ye geliyor!

Sömestr tatilinde Alvin ve Sincaplar Trump AVM’de!

Çocukların sevgilisi Alvin ve Sincaplar sömestr tatiline özel Türkiye’de ilk kez Trump AVM’ye geliyor!  Sömestr tatilinde Alvin ve Sincaplar Trump AVM’de!

Alvin ve Sincaplar, 23 – 31 Ocak tarihleri arasında Trump AVM’de çocuklarla buluşacak, özel şovlarıyla çocukları eğlendirecek. Ayrıca kurulacak kay kay pistinde çocuklara kay kay eğitimi verilecek. Gösteri sonunda tüm çocuklara Alvin ve Sincaplar posteri hediye edilecek.

Mecidiyeköy’de yer alan Trump Alışveriş Merkezi’nde sömestr tatili karnaval havasında geçecek. Şu sıralar sinema salonlarında da filmleri gösterimde olan dünyaca ünlü Alvin ve Sincaplar, Türkiye’de ilk kez çocuklarla Trump AVM’de buluşacak.

23 Ocak – 31 Ocak tarihleri arasında her gün Trump AVM Çocuk Katı’nda kurulacak dev sahnede gerçekleşecek gösteride çocuklar, Alvin ve Sincaplar’la bir araya gelip dans edecek, bol bol eğlenecek. Etkinlik her gün 12:00 – 14:00 – 16:00 ve 18:00 saatlerinde 4 seans olarak gerçekleşecek.

Haydi çocuklar kay kay öğrenmeye!

Kay kay ustalarıAlvin ve Sincaplar’la eğlenen çocuklar ayrıca kay kay eğitimi alma şansına da sahip olacaklar. Trump AVM Çocuk Katı’na kurulacak pistte çocuklar ücretsiz kay kay eğitimi de alabilecek. Gösteri sonunda tüm çocuklara Alvin ve Sincaplar posteri hediye edilecek. Etkinliği tüm çocuklar ücretsiz olarak izleyebilecek.

Çocuklar bu sömestr tatilinde Trump Alışveriş Merkezi’nde eğlencenin tadını doyasıya çıkaracak.

http://www.trumpalisverismerkezi.com // 0212 348 78 67

1 Yorum

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz