National Geographic Çocuklar İçin Fotoğraf Yarışması 2011

0

National Geographic Çocuklar İçin Uluslararası Fotoğraf Yarışması başladı.

National Geographic Çocuklar İçin Uluslararası Fotoğraf Yarışması başladı.
National Geographic Çocuklar İçin Uluslararası Fotoğraf Yarışması başladı.

Türkiye’nin yanı sıra diğer ülkelerde yayımlanan National Geographic KIDS dergisi okurlarının da katılacağı yarışma iki adımda gerçekleşecek. Önce Ulusal Yarışma düzenlenecek ve Türkiye’nin birincileri seçilecek. Sonra da birinciler ülkemizi ABD’de yapılacak Uluslararası Yarışma’da temsil edecek. Dünyanın dört bir yanından binlerce National Geographic KIDS okurunun katılacağı yarışmanın birincisi ABD’nin başkenti Washington, D.C.’ye seyahat kazanacak.
Yarışma, National Geographic çalışanları, birinci derece yakınları ve yarışmayla herhangi bir şekilde bağlantısı olanlar hariç 6-14 yaş arasındaki tüm National Geographic KIDS okurlarına açıktır.
Fotoğraf yarışması İNSAN, HAYVAN, MANZARA ve MİZAH olmak üzere dört kategoride düzenlenmiştir. Yarışmaya katılmak isteyenler mutlaka velilerinin izniyle başvuru yapmalıdır. Yarışmacı isterse bütün kategorilere katılabilir, ancak her kategoriye sadece tek bir fotoğraf gönderebilir.
Yarışmaya katılmak için son tarih 31 Ekim 2011.
Dergide yer alan yarışma katılım formu eksiksiz olarak doldurulmalı ve fotoğraflar aşağıdaki adrese gönderilecektir:
NATIONAL GEOGRAPHIC KIDS
Çocuklar İçin Uluslararası Fotoğraf Yarışması 2011
Doğuş Grubu İletişim Yayıncılık ve Tic. A.Ş.
Maslak Mahallesi G45 Ahi Evran Polaris Caddesi Doğuş Power Center No: 4
34398, Maslak-Şişli-İstanbul


Yarışmanın Ödülleri:
* Uluslararası Yarışma’da birinci olarak Büyük Ödül’e layık görülecek NG KIDS okuru ABD’nin başkenti Washington, D.C.’ye tüm masrafların karşılanacağı bir gezi kazanacak ve bu gezi sırasında National Geographic Society’nin merkez binasını ziyaret etme fırsatını yakalayacak.
* Ulusal Yarışma’nın kategori birincileri Nikon Coolpix L120 14.1 milyon piksel dijital fotoğraf makinesi, National Geographic Dünya Atlası, National Geographic Hayvanlar Ansiklopedisi ve bir yıllık National Geographic KIDS dergisi aboneliği kazanacak.
* Ulusal Yarışma’nın kategori ikincileri National Geographic Dünya Atlası, National Geographic Hayvanlar Ansiklopedisi ve bir yıllık National Geographic KIDS dergisi aboneliği kazanacak.
* Ulusal Yarışma’nın kategori üçüncüleri National Geographic Dünya Atlası ve bir yıllık National Geographic KIDS dergisi aboneliği kazanacak.

Detaylar için tıklayınız

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz