“Taş Devri Kasabası” Cevahir’de

0

Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nden “Taş Devri Kasabası” Çocuk Etkinlikleri

anne-sinin-melegi-com-tas-devri-kasabasi-cevahirde-eylul-2013-dinonun-kaydiragi-2-ucretsiz-cocuk-aktiviteleri-cocuk-etkinlikleri-rehberi

İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi, 7-15 Eylül 2013 tarihleri arasında birinci kat orta alanda Taş Devri kasabasını sevilen kahramanları ve eğlencesiyle okula dönüş döneminde ziyaretçilerine getiriyor. Etkinlik tarihlerinde İstanbul Cevahir’in birinci katında kurulacak Taş Devri oyun alanında çocuklar; Bambam ve Çakıl olacak, Dino’nun kuyruğundan kayarak eğlenceli dakikalar geçirecekler.

3 Boyutlu Taş Devri Evi ve Bowling Heyecanı

Cevahir Alışveriş Merkezi’nde okula dönüş dönemi için özel olarak hazırlanan Taş Devri etkinliğinde çocuklar Çakmaktaşların 3 boyutlu evine misafir olacak ve eğlenceli zaman geçirme imkânı yakalayacaklar. Ayrıca, ziyaretçiler Fred ve Barney’in klasikleşen bowling oyununu oynama şansı bulacaklar. Workshop alanında çocuklar Taş Devri boyama kitapları ile eğlenceli dakikalar geçirirken bir yandan da Taş Devri ailesiyle fotoğraf çektirme şansı yakalayacaklar.

İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi; Türkiye’nin en büyük kapalı eğlence merkezi, sinema salonları ve İstanbul Devlet Tiyatrosu sahneleri ile sosyal hayatın da vazgeçilmez bir parçası olmaya devam ediyor. Ayrıca, 2500 araç kapasiteli kapalı otoparkı ve Şişli-Mecidiyeköy arasındaki merkezi konumu sayesinde ziyaretçilerine kolay ulaşım imkânı da sunun İstanbul Cevahir, yıl boyunca yerli ve yabancı pek çok ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz