Neşe Erberk Eğitim Kurumlarında Yaz Okulu Kayıtları Başladı

0
Neşe Erberk Eğitim Kurumları yaz okulu programı kapsamında 11 Temmuz - 26 Ağustos tarihlerini kapsayan dönemde 3-6 yaş ve 7-10 yaş grubundaki öğrencilere yüzme, binicilik, yoga, basketbol, voleybol, futbol, bahçe oyunları, sanat çalışmaları, mutfak etkinlikleri, İngilizce ve drama alanında eğitim verilecek. yüzme, binicilik, yoga, basketbol, voleybol, futbol, bahçe oyunları, sanat çalışmaları, mutfak etkinlikleri, İngilizce ve drama, yaz okulu, yaz kampı, neşe erberk,yüzme, binicilik, yoga, basketbol, voleybol, futbol, bahçe oyunları, sanat çalışmaları, mutfak etkinlikleri, İngilizce ve drama, yaz okulu, yaz kampı, neşe erberk,Neşe Erberk Eğitim Kurumları,çocuk eğitimi, çocuk etkinlikleri,çocuk aktiviteleri,yaın ne yapalım, çocuklar için yaz okulu

Neşe Erberk Anaokulu ve Ortaköy İlkokulu’nda Yaz Okulu kayıtları başladı.

Yaz okulu programı kapsamında 11 Temmuz – 26 Ağustos tarihlerini kapsayan dönemde 3-6 yaş ve 7-10 yaş grubundaki öğrencilere yüzme, binicilik, yoga, basketbol, voleybol, futbol, bahçe oyunları, sanat çalışmaları, mutfak etkinlikleri, İngilizce ve drama alanında eğitim verilecek. Yaz Okulu, temel eğitimlerin yanı sıra bahçıvanlık, reçel yapımı, dikiş, marangozluk gibi yaşam becerisi çalışmaları ile Neşe Erberk Eğitim Kurumlarının İstanbul Ortaköy’deki merkezinde çocuklara keyifli bir ortamda unutulmaz bir yaz tatili alternatifi sunuyor.

Neşe Erberk Eğitim Kurumları Yaz Okulu’nda günlük, haftalık, on beş günlük ya da aylık ödeme kolaylıkları da sağlanıyor. Kayıt ve sorularınız için 530 523 35 75 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

www.neseerberkegitimkurumlari.com

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz