Kanyon’da Bir Ortaçağ Masalı!

0

Kanyon’da Bir Ortaçağ Masalı!

anne-sinin-melegi-com-Kanyonda-Bir-Ortacag-Masali-ucretsiz-cocuk-aktiviteleri-cocuk-etkinlikleri-rehberi-806x806
Kanyon zamanı geri sarıyor, Ortaçağ Çocuk Krallığı Kanyon’da kuruluyor… Haydi minik şövalyeler ve prensesler, hepinizi bekliyoruz!

Eylül ayında yapılacak Ortaçağ Çocuk Krallığı etkinliğinde Kanyon’un minik şövalye ve prensesleri renkli kostümler ve solu kesen turnuvalarla 600 yıl öncesinin büyülü dünyasına yolculuk yapacaklar. Kanyon Eylül ayında 5-11 yaş arası çocukları Ortaçağ Çocuk Krallığı’na davet ediyor. özel dekorları, hareketli ejderhaları ve sergi alanlarıyla masallara konu büyülü Ortaçağ dünyasının canladırıldığı etkinlikte Kanyon’un minik ziyaretçileri şövalye ve prenses kostümleri içinde eğlenceli turnuvalara ve oyunlara katılarak Kral ve Kraliçe tarafından verilecek sertifikaya hak kazanacaklar. Özel olarak tasarlnan Ortaçağ kalesinde minik şövalyelere kılıç, kalkan ve miğferlerini kullanarak kalelerini nasıl savunacakları öğretilirken, eğlenceli oyunlar ve turnuvalarda yeteneklerini sergileme olanağı da sunulacak. Minik prensesleri de muhteşem kostümler yanında bazı sürprizler bekliyor.
Çocukların eğlenceli anlar geçirmesi yanısıra tarihin bu çok merak edilen dönemi hakkında genel bilgi edinmelerini hedefleyen Ortaçağ Çocuk Krallığı etkinliği, şövalye ve prenseslerin ‘insanlık ve doğruluk’ yemini edeceği bir seremoniyle sona erecek. Bu eğlenceli etkinlik 6 Eylül – 29 Eylül 2013 tarihlerinde tüm 5-11 yaş arası çocuklar için Kanyon’da

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz