2023 Sömestir buluşmaları Palladium Ataşehir AVM’de

0
Sömestirde eğlencenin ve öğrenmenin adresi Palladium Ataşehir AVM

Sömestirde eğlencenin ve öğrenmenin adresi Palladium Ataşehir AVM

Palladium AVM, sömestire özel hazırladığı etkinliklerle çocuklarımızın tatili dolu dolu geçirmesini planladı. Minik ziyaretçiler, 21-29 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek Robot Kodlama eğitiminde hem kodlamayı öğrenecek hem de yazdıkları kodun robotta nasıl çalıştığına tanıklık edecek. Eğitimleri başarıyla tamamlayan minik ziyaretçiler ise sertifika almaya hak kazanacak. Palladium Ataşehir AVM, 4-26 Şubat tarihlerinde ise yine birbirinden eğlenceli atölyelere ev sahipliği yapacak.

Palladium Ataşehir AVM, 20 Ocak’ta karne alarak tatile girecek öğrencilerin yarıyıl tatilini dolu dolu geçirmesi için eğlenceli ve öğretici atölyelere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Palladium Ataşehir AVM, sömestir tatilinde minik ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor. 21 Ocak – 26 Şubat tarihleri arasında birbirinden farklı eğitimlere ve atölyelere ev sahipliği yapacak olan Palladium Ataşehir AVM, çocukların hem becerilerini ortaya koyabileceği hem de eğlenceli anlar yaşayabileceği etkinlikler hazırladı.

mumsy natural doğal balm stick BOO BOO stick herşeyin en doğalını tercih ettiğimiz çocuklarımızın günlük olarak kuruyan dudakları, sinek ısırıkları, minik sıyrıklar ve çizikleri için...

Sömestrde Robot Festivali ile Hem Öğrenecek Hem Sertifika Kazanacaklar

21-29 Ocak tarihleri arasında günde dört seans halinde gerçekleşecek olan ve katılımların kontenjanlarla sınırlı olduğu Robot Kodlama eğitimlerine, 6 yaşın üzerindeki tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek. Gruplar halinde önce kodlama eğitimi alacak minik ziyaretçiler sonrasında yazdıkları kodları robota yükleyerek, robotların verilen komutları yerine getirmesine sağlayacak. Üç aşamadan oluşan Robot Kodlama eğitiminde öğrenciler, eğitmenler tarafından kodlama eğitimi alacak, öğrendikleri bilgileri eğitmenler eşliğinde uygulayabilecek ve yaptıkları kodlamanın nasıl çalıştığını görerek sonuca ulaşabilecekler. Tüm bu eğitimler ve uygulamalar sonrasında verilen görevleri başarıyla yerine getiren öğrenciler sertifika almaya hak kazanacak.

 

Sömestrde Şubat Ayı Atölye Ayı

Çocuklar şubat ayında da etkinliklerle eğlenceli ve öğretici zamanlar geçirecek. 4 Şubat’ta Kil Atölyesi, 5 Şubat’ta Ebru Atölyesi, 11 Şubat’ta Kokulu Sabun Atölyesi, 12 Şubat’ta Mutfakta Bilim Atölyesi, 18-19 Şubat’ta Slime Yapım Atölyesi, 25 Şubat’ta Jel Mum Yapım Atölyesi, 26 Şubat’ta ise Ahşap Çam Ağacı ve Yapay Kar Atölyesi Palladium Ataşehir AVM’de minik ziyaretçileri bekliyor. Şubat ayında gerçekleşecek tüm atölyelere kontenjanlar sınırlı olup, beş seans halinde gerçekleşecek ve 4 yaşın üzerindeki çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek.Yarıyıl tatilinde çocuklarınız daha fazla etkinlik haberi için resmi tıklayın ↑↑

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz