2023 Sömestr Tatili Çocuk Etkinlikleri Sur Yapı Marka AVM’de

0
2023 Sömestr Tatili Çocuk Etkinlikleri Sur Yapı Marka AVM’de

Birbirinden renkli sömestir tatili etkinlikleri Sur Yapı Marka AVM’de

Sur Yapı Marka AVM, sömestir tatilinde birbirinden renkli ve eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapacak. 21 Ocak – 4 Şubat tarihleri arasında Okyanus Koleji iş birliğiyle düzenlenen atölyelere katılabilecek olan çocuklar, karnelerini danışmaya getirerek birer çocuk kitabının sahibi olacak. Sur Yapı Marka AVM’nin sosyal medyada düzenlediği etkinliğe katılan 20 öğrenci ise hem “Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa” filminin davetlisi olacak hem de Rafadan Tayfa’nın kitabını kazanacak.

Türkiye’nin seçkin markalarını Bursalılarla buluşturan Sur Yapı Marka AVM, sömestr tatiline çıkmaya hazırlanan minikler için birbirinden renkli, eğlenceli ve öğretici etkinlikler hazırladı.

mumsy natural doğal balm stick BOO BOO stick herşeyin en doğalını tercih ettiğimiz çocuklarımızın günlük olarak kuruyan dudakları, sinek ısırıkları, minik sıyrıklar ve çizikleri için...

21 Ocak – 4 Şubat tarihleri arasında Okyanus Koleji iş birliğiyle düzenlenen atölyelere katılabilecek olan çocuklar bilimden spora, yabancı dilden sanata kadar pek çok konuda eğlenirken öğrenme fırsatı bulacak. 21, 22, 23, 27,28, 29 Ocak’ta düzenlenecek Bilim ve Düşünme Becerileri Atölyesi; 24, 25, 26,30, 31 Ocak ve 1 Şubat’ta düzenlenecek Sanat ve Spor Atölyeleri; 2, 3 ve 4 Şubat’ta düzenlenecek Sanat ve Yabancı Dil Atölyeleri Sur Yapı Marka AVM’nin 2’nci katında minik katılımcılarını bekliyor.

 

Karne hediyesi de Sur Yapı Marka AVM’den

Bu sömestir tatilinde karne hediyeleri de Sur Yapı Marka AVM’den. Karnesini Sur Yapı Marka AVM’nin danışma standına getiren tüm öğrencilere çocuk kitabı hediye edecek olan Sur Yapı Marka AVM, sosyal medyada düzenlediği etkinliğe katılan 20 öğrenciyi ise Rafadan Tayfa’nın kitabını hediye edecek. Etkinliğe katılan 20 çocuk ayrıca “Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa” filminin davetlisi olacak. Hediye kitaplar stoklarla sınırlıdır.

Yarıyıl tatilinde çocuklarınız daha fazla etkinlik haberi için resmi tıklayın ↑↑

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz